Gigi Hadid, Babalar Günü’nde Zayn Malik’in Kızı Khai ile Fotoğrafını Paylaştı


En tatlı baba-kız anı.

2022 Babalar Günü’nde, Gigi Hadid paylaştı Instagram Hikayelerinde nadir bulunan bir fotoğraf kızı Khai babasıyla kaliteli zaman geçirmek Zayn Malik.

Yüzlerinin hiçbiri gösterilmese de, süper modelin tatlı bir şekilde “Khai’nin babası” dediği dövmeli şarkıcı, yerde otururken ve yürümeye başlayan çocukla boyanırken görülüyor.

Gigi, sosyal medyada Khai’nin sadece bir avuç görüntüsünü paylaştı ve daha önce kız çocuğunu spot ışıklarından uzak tutmaktan bahsetti.

Geçen Temmuz ayında Twitter’da paylaştığı bir açık mektupta, “Paparazzilere, basına ve sevgili hayran hesaplarına, biliyorsunuz ki kızlarımızın yüzünü sosyal medyada hiçbir zaman kasıtlı olarak paylaşmadık” dedi. Arzumuz, reşit olduğunda kendini dünyayla nasıl paylaşacağını seçebilmesi ve seçmediği bir kamusal imaj hakkında endişelenmeden, mümkün olduğunca normal bir çocukluk yaşayabilmesi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335086/gigi-hadid-shares-new-pic-of-zayn-malik-bonding-with-daughter-khai-on-father-s-day?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel