Gigi Hadid, Babalar Günü İçin Khai ve Zayn Malik’in Şirin Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Gigi Hadid, Babalar Günü İçin Khai ve Zayn Malik'in Şirin Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Yaşlı Ordonez/SplashNews

Gigi Hadid eski erkek arkadaşı için güzel bir Babalar Günü haraç vardı Zayn Malik, One Direction mezununun kızıyla yerde otururken çekilmiş şirin bir fotoğrafını paylaştığında Khai, 1 Ekim 2021’de ayrıldıktan sonra. 27 yaşındaki Gigi, kendi babasına tatlı bir Babalar Günü mesajı yazdıktan sonra 29 yaşındaki Zayn’in çekimini dahil etti. Muhammed 19 Haziran Pazar günü “Tatlı babamın Babalar Günü kutlu olsun. Seni seviyorum,” diye yazdı, Zayn ve Khai’yi gösteren bir sonraki slayttan önce. “Ve Khai’nin babasına!”

Baba-kız ikilisinin fotoğrafı, Zayn Khai ile oyun oynarken yerde otururken çok basitti. Sevimli fotoğraf, Gigi ve şarkıcının Ekim ayında Zayn’in Gigi’nin annesini ittiği iddia edildikten sonra ayrılmasından sonra geldi. yolanda bir tartışma sırasında. “Yeniden Başlamak” şarkıcısı, haberler çıktıktan sonra yaptığı açıklamada Yolanda’ya “vurduğunu” reddetti. Gigi’nin annesiyle kavga ettikten sonra, Zayn dört kez tacizle suçlandı, ancak suçlamalara itiraz etmediğini, 90 günlük denetimli serbestlik ve para cezası aldığını söyledi.

Yaklaşık 6 yıllık birlikteliğin ardından ayrılığa rağmen, çiftin ortak ebeveynlik ilişkisini yürüttüğü açık. Gigi’ye yakın bir kaynak açıkladı HollywoodYaşam sadece o sırada “bebekleri için dostane bir ilişki sürdürmeyi” planladığını söyledi. Modelin ayrıca kızları için Zayn’in “iyi bir baba” olduğunu hissettiğini ve ayrılığın Khai’nin babasıyla olan ilişkisini etkilemesini istemediğini söylediler. İçeriden biri, “Gigi’nin kendi babasıyla inanılmaz derecede yakın bir bağı var ve bunu birlikte paylaştıkları kızdan almayı asla hayal edemezdi” dedi.

Gigi Hadid, Babalar Günü İçin Khai ve Zayn Malik'in Şirin Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life
Gigi, eski Zayn’in Babalar Günü için kızlarıyla oynarken çekilmiş tatlı bir fotoğrafını yayınladı. (Yaşlı Ordonez/SplashNews)

Khai, Zayn ve Gigi’nin tek kızıdır. 2015 yılında çıkmaya başlayan çift, Eylül 2020’de küçük kızlarına merhaba dedi. Çift, kız bebeklerinin doğumunu tatlı sosyal medya paylaşımlarıyla duyurdu. “Bu küçücük insana duyduğum sevgi, anlayışımın ötesinde. Onu tanıdığım için minnettarım, ona benim demekten gurur duyuyorum ve birlikte yaşayacağımız hayat için minnettarım” diye yazdı Zayn.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/gigi-hadid-khai-zayn-malik-fathers-day-photo/

Yorum yapın

SMM Panel