Giannis Antetokoumnpo Kimdir? NBA Harikası Hakkında Daha Fazlasını Burada Öğrenin – Hollywood Life


Giannis Antetokoumnpo Kimdir? NBA Harikası Hakkında Daha Fazlasını Burada Öğrenin – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: John Bazemore/AP/Shutterstock

  • Giannis Antetokoumnpo, Milwaukee Bucks’ın forveti.
  • 2023 NBA All Star maçı için takım kaptanı seçildi.
  • Karizmatik atlet, Super Bowl LVII için Amy Schumer ile birlikte komik bir Google Pixel reklamında rol alıyor.

Giannis Antetokoumnpo, 28, şimdiden basketbolda büyük bir isim yaptı. Şimdi, Super Bowl LVII sırasında yayınlanacak yıldızlarla dolu bir Google Pixel reklamı, oyunculuk kariyerine de başlamasına yardımcı olacak. yanında görünen Tren enkazı yıldız Amy Schumer ve müzik simgesi doktorA Kedi, Büyüleyici reklam üçlünün Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun Magic Eraser aracıyla fotoğraf hatalarını düzelttiğini gösterdiği için Giannis küresel şöhrette bir sonraki seviyeye ulaşıyor gibi görünüyor. Giannis, yılın en büyük maçında gösterilecek reklam için hazırlanırken, işte NBA süper yıldızı ve gelişmekte olan aktör hakkında bilinmesi gereken başka şeyler.

Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo (John Bazemore/AP/Shutterstock)

Atina, Yunanistan’da doğdu.

Doğmak Giannis Sina Ugo Antetokounmpo Aralık 1994’te Yunanistan’ın Atina kentinde Nijeryalı ebeveynlere, 2 metrelik heybetli atlete o zamandan beri “Yunan Ucubesi” lakabı takıldı – çünkü çoğu kişi onun müthiş adını telaffuz etmekte güçlük çekiyordu. Olağanüstü boyu ve güçlü bir forvet olarak olağanüstü becerileri, onu en başından beri olağanüstü bir atlet olarak belirledi. Her durumda, kolay bir çocukluk değildi. Göre New York Timesbir genç olarak, Nijeryalı göçmen ebeveynleri de dahil olmak üzere ailesini desteklemek için Sepolia sokaklarında saat ve güneş gözlüğü gibi eşyaların satılmasına yardım etti.

Nihayetinde 18 yaşında Yunan vatandaşlığını aldı.

Merhum Kobe Bryant’ın danışmanlığını yaptı.

Giannis, kendisinden önceki büyükleri inceleyerek büyük oldu. Başına NBA.com, Kobe Bryant genç sporcunun oyunun zirvesine çıkmasına yardımcı olan değerli dersler aşılamak için onu kanatları altına aldı. Ne yazık ki, bu aynı zamanda Giannis’in derin keder duygusu 26 Ocak 2020’de Kobe’nin çarpıcı ölümünün ardından.

“Kobe bana nasıl ilham verdi? Sadece çok çalış, korkusuz ol, insanların senin hakkında ne söylediğini umursama, sadece oraya git ve işini yap, yüzünde bir gülümseme olsun” dedi. Milwaukee Journal Sentinel. “Bu oyunu oynamak için çok ama çok fazla aile zamanından fedakarlık etmeniz gerekecek, ama ailen neden bu Dünya’ya geldiğinizi, bu oyunu neden oynadığınızı biliyor, bu onların geçimini sağlamak için. Bunu yapmak için doğdun. Kobe büyüklük demektir. Hep o gülüşü vardı, hep yanında taşıdığı o karizması vardı. Bence dünyadaki birçok insanı etkiledi. ”

Giannis’in kanında atletizm var.

Giannis Antetokounmpo
Birdie Thompson/AdMedia / SplashNews.com

Buna göre Nepal Rupisi, rahmetli babası Charles Nijeryalı bir futbolcuydu ve annesi Veronica yetenekli bir yüksek atlamacıydı. Açıkça görülüyor ki, sadece genetik tarafından büyüklük kaderine yazılmıştı – ve miras için minnettar. Bildirildiğine göre 34 numarayı giyiyor sırasıyla 1963 ve 1964 doğumlu olan ebeveynlerinin onuruna Bucks için.

Büyüklük için bir hedef belirledi.

2019’da NBA’in MVP’si seçildiğinde, sporda gerçek büyüklüğü nasıl elde ettiğine dair duygusal bir konuşma yaptı. Ve oldukça özel bir planı olduğu ortaya çıktı. “İki, üç yıl önce kafamda bir hedef vardı, o hedef [was] Ligin en iyi oyuncusu olmak” dedi California, Santa Monica’daki tören sırasında. Ayrıca bu onur için babasının soğukkanlı iş ahlakına da itibar etti.

“Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağım ve MVP’yi kazanacağım” diye devam etti. “Ve ne zaman sahaya adım atsam, babamı düşünüyorum ve bu, vücudum ağrıdığında beni daha sıkı oynamaya ve ilerlemeye motive ediyor.”

Giannis’in atletik erkek kardeşleri var.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Giannis’in sporda da başarılı olan kardeşleri var. Bir ağabey, Thanasis Antetokounmpo, Yunan takımı Panathinaikos için oynuyor ve küçük erkek kardeşi Kostas için oynadı Dallas Mavericks Ve Los Angeles Lakers. Yine bir kardeş, Alex Antetokounmpo, NBA-G liginde Wisconsin Herd için oynuyor. En büyük erkek kardeşi Francis, yarı profesyonel sporlar da yaptı.

MVP ödülünü alırken kardeşlerinin üzerine “Harika kardeşlerime teşekkür etmek istiyorum” dedi. “Sizi seviyorum millet.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-giannis-antetokounmpo-5026264/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir