Gia Giudice Bravocon’da BF ile El Ele Tutarken Gümüş Mini’yi Sallıyor – Hollywood Life


Gia Giudice Bravocon'da BF ile El Ele Tutarken Gümüş Mini'yi Sallıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Felipe Ramales / SplashNews.com

Gia Giudice21 yaşındaki BravoCon’daki son gezisi sırasında muhteşem görünüyordu. kızı Teresa Giudiceetkinliğe de katılan erkek arkadaşıyla birlikte ortaya çıktı. Hıristiyan gümüş bir mini elbiseyi sergilediği gibi. Ayrıca gümüş bir el çantası taşıdığı ve uzun dalgalı saçlarını topladığı için açık gri platform topuklu ayakkabılar giymişti.

Gia Giudice, Hristiyan
Gia ve Christian, BravoCon’da el ele tutuşuyorlar. (Felipe Ramales / SplashNews.com)

Christian, uzun kollu düğmeli gömlek, pantolon ve botlardan oluşan tamamen siyah bir kıyafet içinde yakışıklı görünüyordu. Muhabbet kuşları gülümseyerek kalabalığın arasına karıştı ve el ele tutuşarak kameraların önünde yürüdüler. Gia ayrıca güzel bir makyaj ve bazı uyumlu mücevherlerle görünümünü tamamladı.

Gia Giudice, Hristiyan
BravoCon’dan başka bir fotoğraf. (Felipe Ramales / SplashNews.com)

Fotoğrafçılar tarafından çekilen fotoğraflara ek olarak, Gia bir video ona mesaj attı Instagram sayfa. “bravocon day 1 night look✨” diye bir çok iltifatla karşılanan epik klibe yorum yaptı. Bir takipçisi “Annesi gibi güzel” yazdı, diğeri ise görünüşü “sevimli ve klas” olarak nitelendirdi.

BravoCon’daki tek tanıdık yüz Gia değildi. Annesi Teresa, diğer Bravo gerçeklik yıldızlarının yanı sıra ortaya çıktı. Ayrıca Gia ve amcasının katıldığı Cuma etkinliğine katıldılar. Joe Gorga Joe’nun kısa süre önce babası hakkında yorum yapmasıyla başlayan bir kan davasının ortasında garip bir karşılaşma yaşadı Joe Giudice, kim İtalya’da yaşıyor. Aile üyeleri New York City etkinliğinin basın odasında birbirlerini görmezden geldi ve Gia daha sonra onu görmenin “zor” olduğunu kabul etti.

“Kesinlikle rahatsız edici” dedi İNSANLAR. “Biraz zor, ama sadece yapmam gerekeni yapıyorum.” O da ÖZEL OLARAK konuştu HollywoodYaşam ve dizinin son sezonun bölümleri nasıl etkilediğinden bahsetti. New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları. “Dürüst olmak gerekirse, daha çok göz açma sezonu olduğunu düşünüyorum” dedi. “Tıpkı herkesin neler olduğunu ve nasıl ilerleyeceğimizi anlamasını sağladı.”

Joe da konuştu İNSANLAR durum hakkında ve mevcut anlaşmazlıklarına rağmen Gia’yı övdü. Onu gerçekten seviyorum, dedi. “Ne hissettiği ve nasıl hissettiği sorun değil. Anne babası. Ben onun amcasıyım. Gia’yı ilk günden beri hep sevdim. O biliyor. Bunu herkes bilir. Bütün yeğenlerimi seviyorum. ona kızgın değilim. Babası Joe Giudice’e saygı duysa ve annesine saygı duysa bile, çünkü bu onun annesi ve babası. O yapmalı.”

BravoCon’un Pazar gününe kadar sürmesi bekleniyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/gia-giudice-silver-mini-dress-boyfriend-christian-bravocon-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir