Gia Giudice, Anne Teresa’nın Düğününde Destansı Bir Elbiseyle Büyülendi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Gia Giudice, Anne Teresa'nın Düğününde Destansı Bir Elbiseyle Büyülendi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Paul Zimmerman/Shutterstock

Gia Giudice21 yaşında annesine çok ilgi gösterdi Teresa Giudice6 Ağustos’ta düğünü var! 50 yaşındaki realite yıldızının kızı, üzerinde muhteşem görünen allık bir elbiseyle etkinliğe nedime olarak katıldı. Annesinin yeni üvey babasına yeminini söylerken, yular tarzı, dalgalı elbise sadece bir bakış görülebiliyordu. Luis “Louie” Ruelas – ama kesinlikle çok etkileyici görünüyordu.

Gia’ya ek olarak, kız kardeşleri, Gabriella18, Milania16 ve Audriana, 13, hepsi ilişki için hazır bulundu. Gelin Teresa da görkemli bir gelinlikle kutlamayı taçlandırdı. Beyaz tül opera eldivenleri ve süslenmiş elmas taç ile vurguladığı, kalp yakalı, straplez beyaz bir elbiseydi. Teresa, duvakını da yerinde tutan dalgalı bir tarzda uzun, hafif saç uzantıları sallıyordu.

Gia Giudice, Teresa Giudice
Gia ve Teresa Giudice önceki bir etkinlik sırasında. (Paul Zimmerman/Shutterstock)

Teresa ve Luis’in düğününden önce Teresa, New Jersey’deki gelin duşunu ailesi ve arkadaşlarıyla kutladı. Eğlenceli gün boyunca straplez beyaz mini elbisesiyle kalıcı bir izlenim bıraktı ve sosyal medyada hayranlarına gösterilen göz alıcı fotoğraflar için poz verdi. Elbiseyi beyaz askılı topuklu ayakkabılarla eşleştirdi ve güzel bir makyaj sergilerken uzun saçlarını aşağıya indirdi.

Annesi gibi Gia da düğün dışında şık kıyafetleriyle göz doldurdu. En son modellerinden biri sarı kısa bir üst ve ona uygun bir mini etek içeriyordu. Kıyafetini arkadaşının 21. doğum günü partisinde giydi ve kutlamada fotoğraf çektirdi. Görünümü gümüş bir kolye ile süsledi ve saçlarını taze bir makyajla toplayarak harika bir görünüm verdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/gia-giudice-teresa-wedding-dress-sisters-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir