Gia Giudice, Anne Teresa ve Kızkardeşleri ile Kırpma Üstü Rocks: Fotoğraf – Hollywood Life


Gia Giudice


Galeriyi görüntüle

Giudice ailesi için kızların gecesi! Teresa Giudice50 yaşındaki , 25 Mayıs’ta birbirine benzeyen kızlarıyla birlikte çarpıcı bir fotoğraf paylaştı, Gia21, Gabriella18, Milania15 ve Audriana13 yaşında, doğum günü kutlaması gibi görünen bir olayda her zamanki gibi büyüleyici görünüyor. Kendi başına bir yıldız haline gelen en büyük kızı Gia, yüksek belli, hafif yıkamalı mom jeanleri, sırtı askılı, beyaz büstiyer kısa bir üstle sallıyordu. Kısa sarı saçlarını yüzünün iki yanından aşağı sarkıttı.

Teresa’nın doğum günü 18 Mayıs’ta geçti, bu yüzden yeni resim büyük ihtimalle onun kutlamalarından. O ve kızları, altın kürelerle kaplanmış ve pembe güllerle süslenmiş yuvarlak, iki katlı bir pastanın etrafında poz verdiler. Teresa, kıvrımlarını güzelce vurgulayan tek omuzlu turuncu bir elbiseyi salladı. Gümüş şelale küpelerle süsledi. “Kızlarımı seviyorum” yazısına dört kırmızı kalp emojisi ve bir doğum günü pastası sembolü ekledi.

New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları star’ın en küçük üç kızı da muhteşem görünüyordu. Gabrielle, sade beyaz bir pantolon ve siyah bir elbise tercih etti. Milania, gövdesinin üst kısmında kesik kısmı olan leylak rengi bir elbise giydi. Son olarak, Audriana yırtık yüksek belli kot pantolon ve kırpılmış siyah bir polo tişörtle gündelik stilini korudu.

Takipçiler, gönderinin yorum bölümünde Teresa ve kızlarının ne kadar güzel oldukları konusunda fışkırdı. Bir kişi, “Kızlarınız muhteşem Kardashianların hiçbir şeyi yok” yazdı kalp-göz emojisi ile. “Bu, söylemeliyim ki muhteşem bir demet,” bir başkası dedim. Üçüncü bir hayran “Ne kadar muhteşem bir resim.. Güzel bir aile” katma. Yeterince tatlı, Gia da yorum yaptı Ünlü annesine onu sevdiğini söylemek için fotoğrafta.

Elbette bu, Teresa’nın kızlarının göz alıcı bir fotoğrafını paylaştığı ilk sefer değil. Takipçilerine mutlu bir yeni yıl dilemek için Ocak ayında sadece kızlarından birini yayınladı. “Nasıl bu kadar şanslı oldum?!” fotoğrafa başlık attı. Fashionista Gia, minik sarı bir etek ve bandeau üstten oluşan uyumlu bir takımı salladı. Gabriella çok renkli iki parçalı korkak bir takım tercih ederken, Milania ve Audriana mavi mini elbiseler içinde çok güzel görünüyorlardı. Fotoğraf, Gia’nın 21. doğum gününden hemen önce paylaşıldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/gia-giudice-crop-top-teresa-sisters-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir