‘Ghosts’ Yıldız Konuşmaları Trevor’ın Kardeşi ve Hetty Romance (Özel) – Hollywood Life


Asher Grodman


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: CBS

Trevor’ın kalıntıları bulunduktan sonra, 9 Şubat’ta yayınlanan bölümde, ailesi perili malikanede dolaşmaya gelir. hayaletler. Trevor, anne ve babasının, ortadan kaybolmasından sonraki yıllarda boşandığını, ancak Trevor ölmeden çok önce sorunları olduğunu keşfeder. HollywoodYaşamı ile ÖZEL konuştu hayaletler yıldız Asher Grodman Trevor’ın daha fazla katmanını soymakla ilgili.

Bölüm, Trevor’ın geçmişine dair herhangi bir geri dönüş içermiyordu, ancak izleyiciler sonunda onu büyüten insanlarla tanışma fırsatı buldu. Asher, “Bu, nereden geldiği ve dünyayla nasıl tanıştığı ve ardından geçmişinin ne olduğu konusundaki resmin çoğunu dolduruyor” dedi. “Trevor’ın ebeveynleri arasındaki dinamiği seviyorum. Laraine Newman Ve Çip Zien, kendi başlarına harika efsanelerdir. Yapacaklarını duyduğumda çok heyecanlandım.”

Asher Grodman
Trevor’ın ailesiyle birlikte. (CBS)

Asher, bu Trevor merkezli bölümün “Trevor’un gerçekten daha ciddi anlamda bir çocuk gibi hissettiğini düşündüğüm bir an” olduğunu belirtti. Bölümün çoğunu kapanmaya çalışarak geçirse de ya da ebeveynleri için uzlaşma sağlamaya çalışmalıyım demeliyim, sonunda bunu kendisi için alıyor ve biraz kapatıyor. Bu eğlenceli, küçük bir tam daire.”

Henüz dizide yer almayan Trevor’ın kardeşi Jeremy’den bahsediliyor. Asher, Trevor’ın gizemli kardeşine yapılan selamı “yazının harika bir küçük cevheri” olarak nitelendirdi. Aktörün ekrandaki erkek kardeşini kimi canlandırmak isteyeceği konusunda da bir fikri var. “İnsanlar bana bunu soruyor ve daha sağlam bir listeye ihtiyacım var. Her zaman hemen aklıma gelen başucumda olan Zach Braff çünkü izlediğim son televizyon programı Scrubsdedi Asher. “Lisedeyken olmuştu. Bütün haftamı lisedeyken salı geceleri evde olup film izlemek üzerine planlamıştım. Scrubs. Ona çok aşıktım. Bence Zach’e sahip olmak harika olurdu.”

tara reid ayrıca Trevor’ın anma törenine katılmak için malikaneye uğradı. Gibi hayaletler hayranların hepsi farkında, Amerikan Pastası yıldız Trevor’ın ünlü aşkı. “Her şeyden önce, Tara’nın o kadar havalı olduğunu ve biz aptallarla dalga geçmesinin onun ve duyarlılığının gerçek bir kanıtı olduğunu düşünüyorum. Pilotu ilk yayınladığımızda, ki bu yaklaşık bir buçuk yıl önceydi ve Trevor’ın yaptığı o küçük Tara Reid monologu internette ortalıkta dolanıyordu. Retweetledi veya alıntı tweetledi ve ‘Oh, siz komiksiniz’ gibiydi. Çıldırdım ve şovmenlerimiz çıldırdı. ‘Onu programa almamız gerekiyordu’ dediler.” Ve gerisi tarih oldu!

yanan biri hayaletler ortalıkta dolaşan sorular: Trevor ve Hetty için sırada ne var? O “Noel oynaşması” vardı ama Hetty o tutku gecesinin tek gecelik bir şey olduğunu iddia ediyor. Asher, Trevor ve Hetty hakkında, “Daha çok şey geliyor,” dedi.

Asher Grodman
Rebecca Wisocky ve Asher Grodman, Hetty ve Trevor olarak. (CBS)

Asher, daha ilk sezon çekilmeden kendisinin ve rebecca wisocky ikisi de Hetty ile pantolonsuz eski borsa komisyoncusu arasında bir “cinsel ilişki” fikrini ortaya attı. Asher, “Paranın olduğu ve güç ve saygıya götüren bir hiyerarşinin olduğu, sadece 100 yıl arayla çok benzer dünyalardan geliyorlar” dedi. HollywoodYaşamı. “Ama aynı zamanda çok farklılar. Trevor donsuz ve cinsel olarak çok özgür. Hetty, kesinlikle bu bakış açısından geleneksel olarak değil, keşfediyor, bu yüzden bu ikisini bir araya getirerek, birlikte çalıştıklarını, bir odayı aynı şekilde okuduklarını, diğer insanları bu tür bir eşleşmede manipüle etmeye çalıştıklarını tamamen görebileceğiniz bir yere koyun. birlikte oynayabilecekleri küçük hain bir oyun gibi, ama sonra hemen dönüp birbirlerine karşı savaşıyorlar. Beni cehenneme göndermeye çalıştı. Partilerini yok etmeye ve tekelini baltalamaya çalıştım. Bu iki popo o kadar çok kafa karıştırıyor ki, o kadar yanıcı ama yine de cinsel içerikli ve işlemsel bir ilişki. Bununla ilgili çok eğlenceli şeyler var.”

Trevor bir hayalet olduğundan ve ölümden sonraki hayatını tam da öldüğü kıyafetle yaşamak zorunda olduğundan, Trevor’ın asla pantolonu olmayacak. Asher, pantolonsuz bir gardıroba alışık olduğunu itiraf etti. “Demek istediğim, kesinlikle öyle günler var ki, bugün gerçekten pantolon giymeyi çok isterim. Ancak çoğunlukla, yapılması eğlenceli bir şey,” dedi Asher. “Ayrıca bu onun karakterini o kadar iyi şekillendiriyor ki, paçayı sıyırabileceğim şeyler var, özellikle de bazı cinsiyetçi şeyler ve şakalar çünkü zaten odadaki en nesneleştirilmiş kişi o. Yarı çıplakken pek çok şeyden paçayı sıyırabilirsin. Oysa pantolon giyseydin gerçekten yapamazdın. Bunda biraz eğlence var ve bunun tersine çevrilmesinde biraz eğlence var. CBS’nin HBO’ya dönüşmesini engellemek için kesinlikle bir köy gerekir.” hayaletler Perşembe günleri CBS’de yayınlanıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/ghosts-trevor-brother-hetty-asher-grodman-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir