Ghosts Stars, Attic Girl’ün 2. Sezon için Geri Dönüp Dönmeyeceğine Tecavüz Ediyor


Genç ruhu Woodstone Malikanesi’ne geldi, ama kalacak mı?

14 Nisan bölümü hayaletler“Attic Girl” başlıklı, Sam ve Jay’in perili malikanesinde başka bir hayalet ikametgahı ortaya çıkardı: Stephanie (Odessa A’zion), 80’lerde balosundan önce öldürülen ve şimdi her seferinde aylarca uyuyan genç bir ruh. Ve Woodstone Manor’da bir Devrimci Savaş askeri, bir 00’ların Wall Street tüccarı ve bir Yasak dönemi caz şarkıcısı da dahil olmak üzere şimdiden hoş bir hayalet karışımı olsa da, beraberinde büyük bir kişiliğe ve daha da gür saçlara sahip olan Stephanie hoş bir ek oldu. .

Yani, yıldızlarla konuşurken Gül McIver, Asher Grodman ve daha fazlası için PaleyFest’in kırmızı halısında hayaletler 6 Nisan’daki panelde, ölen lise son sınıf öğrencisinin gelecek bölümlerde görünüp görünmeyeceğini sorduk ve yanıtları bizi umutlandırdı.

Yeni başlayanlar için, Sam’in Odessa’dan Stephanie ile birkaç sahnesi olan Rose, “onu daha fazla görmeyi çok isterim” dedi.

Rose, “Oldukça doğaüstü gösterimize gerçekten topraklanmış bir enerji getirdiğini sanıyordum,” diye devam etti. “Birlikte çalışmak gerçekten harikaydı ve bence bu, grupta sahip olmadığımız bir doku.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327383/ghosts-stars-tease-whether-attic-girl-will-return-for-season-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın