Ghost’ Sezon 3 Yıldızı, Tommy & Tasha’nın ‘Truce’ (Özel) Filmi – Hollywood Life


Joseph Sikora


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: STARZ

Tommy ve Tasha, olaylardan sonra nihayet birbirlerini duydular. güç son sezon 3. sezon finalinde Güç Kitabı II: Hayaleteski en iyi arkadaşlar LaKeisha’nın ölümü üzerine tartıştılar ve ateşkes ilan ettiler. HollywoodYaşamı ile ÖZEL konuştu Joseph Sikora finalde Tommy’nin Tasha ile uzlaşması ve bunun gerçekten için olup olmadığı hakkında gerçek.

“Biliyor musun, gerçekten ilginç. Gittiği yol benim için şaşırtıcıydı. Güç göster çünkü çok sıkıydılar” dedi. “Tommy ve Tasha bu erkek kardeş-kardeş ilişkisini paylaştılar. O ailevi şekilde harika bir kimyamız vardı, doğal [Naughton] ve yaptım, bu yüzden artık 420’lerin olmayacağını, artık Tommy ve Tasha Mustang zamanlarının olmayacağını veya aralarında İrlanda barında çekim yapmak gibi özel zamanlar olmayacağını görmek beni üzdü.

Joseph Sikora
Joseph Sikora ve Naturi Naughton ‘Ghost’ finalinde. (STARZ)

Devam etti, “Ama işin özüne inildiğinde, Tommy LaKeisha’yı gerçekten seviyordu. Bence bu kız onun içindi. Her şeyden önce açıkça oğlunu seçtiğini düşünüyorum ama bence Tommy bu ilişkide onun yeri olduğunu kabul etmeye hazırdı. Onu açıkça öldürenin Tasha olması ve Tommy’nin dizinin son 5 bölümünde tüm bu ayrıntıları bilmek istememesi onu gerçekten incitti. Güç göstermek. Aynı güne ait o 5 farklı bakış açısını gördük. Tommy, LaKeisha’nın kağıtları imzaladığını, muhtemelen herkesi ispiyonlayacağını duymak istemedi. Seyirciler olarak LaKeisha’nın Tasha’nın söylediği her şeyi yapmadığını gördük, bu yüzden bunun tamamen doğru olmadığını biliyorduk. Yani gerçeğin ne olduğunu merak ediyorsunuz ve bence bu 5 bölümden bir şey öğrendiysem, gerçek gri alanda bir yerlerde yatıyor. Peki Tommy ve Tasha ile bu uzlaşma gerçek mi? Bu bir uzlaşma mı? Ateşkes mi? Çünkü ateşkes, bir final olacağı anlamına gelir. Sadece bir kazanan ve bir kaybeden var. Gerçek bir mücadele devam edecek. Bu bir duraklama mı? Yani bu gerçeğin ne olduğundan emin değilim ve düşündüm ki Brett Mahoney her iki şekilde de gitme olasılığını oluşturmak için gerçekten harika bir iş çıkardı.

Ama Tommy, Tasha’ya güveniyor mu? Ona bir daha gerçekten güvenebilecek miydi? Joseph bu sorulara ağırlık verdi. Oyuncu, “Tommy’nin bu güvenle mücadele etmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi. “Ekranda tasvir edilmesini umduğum şeyin bir kısmı, Tommy’nin tam da bu noktada tam da bu ezici durumunu yanımda getirmeye çalışmamdı. Chicago’yu yanında getiriyor. Yanında yeni bir aile getiriyor. Yani, ona bir erkek kardeşi olduğunu söylüyor. Bir yeğeni var. Gerçek bir ailesi var. Ama aynı zamanda, şimdiki anla da uğraşıyor. Bu Tommy. Bu yüzden Tommy’yi seviyoruz, değil mi? Tommy seninle konuşurken, seninle konuşuyor. Bunu takdir ediyorum çünkü gerçek hayatımda böyle olmaya çalışıyorum ama Tommy kadar saf değilim. Büyük bir çatışma olduğunu düşünüyorum. Az şeyle çok şey elde edersin diye düşündüm. Kameranın Tommy’ye çok yakın olması hoşuma gitti. Orada düşünen bir şey olduğunu görebiliyordunuz. Aklında çok şey oluyordu. Ne olacağını görmek için heyecanlıyım. Tariq’in Chicago’ya varıp varamayacağını görmek beni heyecanlandırıyor.”

Tasha, Tariq’i bayıltıp Tommy’yi kurtarmadan önce, Tariq tıpkı babasına yaptığı gibi Tommy Amcasının tetiğini çekebilecek gibi görünüyordu. HollywoodYaşamı Joseph’e, Tarık’ın kendisine bu kadar yakın birini öldürmeye gerçekten niyeti olup olmadığını sordu.

Michael Rainey Jr.
Naturi Naughton ve Michael Rainey Jr., Tasha ve Tariq rollerinde. (STARZ)

Joseph, “Yani, ben bunu şöyle düşünüyorum: ayrıcalıklıları düşündüğünüzde, ayrıcalıklıların çoğu insanın düşündüğünden biraz daha sosyopatik olmaktan paçayı sıyırdığını düşünüyorum,” dedi Joseph. “İnsanları isimsiz numaralar olarak listeleyen bu şirketlerin CEO’larını düşünün. Sistemle dışarıdan savaşan bir kişiden çok daha fazla zarar veriyorlar. Onlar sistemdir ve onlar ezer ve öldürürler ve bunların çoğu, birçok yönden ayrıcalıktan ve var olmayan varoluştan kaynaklanır. Artık Tariq varoluşsal olarak sokakları seyrettiğine ve o sokaklarda yaşadığına göre, bence yaşıyor, öğreniyor ve başka türlü sahip olamayacağından farklı bir insan oluyor.”

Tommy, Chicago’ya dönmeden önce New York’a ve Tarık’a bir kez daha veda etti. Tommy, 2. sezonda muzaffer dönüşünü yapacak. Güç Kitabı IV: Kuvvet, bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Joseph sahip olmaktan heyecan duyduğunu açıkladı Gary Lennon aynı zamanda koşan showrunner olarak geri döndü Güç gün geri

“Eldiven mükemmel uyuyor. Bu el için bir eldiven varsa, o Gary Lennon, ”dedi Joseph. “Karakterin tüm ayrıntılarını gerçekten biliyor. Ve bu, Tommy’nin yüzdüğünü, süzüldüğünü ve kazandığını gördüğünüz anlamına gelmez. Tommy’nin homurdandığını, ittiğini, çektiğini ve tekrar yere düştüğünü – ama tekrar ayağa kalktığını görürsünüz. Onun Güç. Bu Güç şov ve güç 2. sezonda geri döndü Güç Kitabı IV.

Joseph Sikora
Joseph Sikora, Tommy Egan rolünde. (STARZ)

Joseph ayrıca sonunun da ortaya çıktığını açıkladı. Hayalet 3. sezon, Tommy’nin eğrisini kurar. Güç 2. sezon. Aktör, “Tommy’yi düşündüğünden çok daha ileri gidecek şekilde ayarlıyor” diye dalga geçti. “Sanırım Tommy’nin 1. sezonda sık sık ayağa kalktığını gördük. Güç Kitabı IV ve tüm niyet ve amaçlar için oldukça hızlı bir şekilde zirveye çıkmak. Ama gidilecek tek bir yön olduğunda ve o da dümdüz aşağı olduğunda. Yönetmenliğini yaptığımız ilk sezonun finalinde bunun çoğunu gördüğümüzü düşünüyorum. deon taylor, ikinci sezon finalimiz gibi, ki bence bu da gerçekten harika bir bölüm. Tommy’nin çok daha fazlasını inşa ettiğini, düşündüğünü ve kaybettiğini görüyorsunuz. Onun farklı düşünmek zorunda olduğunu görüyorsunuz.”

“İzleyicilerin 2. sezonu gerçekten seveceğini düşünüyorum. Chicago 2. sezonu sevecek. Şu anda içinde büyük bir Meksika-Porto Rikolu varlığı var çünkü bu gerçekten Chicago’nun topluluğunu ve kültürünü temsil ediyor. Güney Yakası’ndan Batı Yakası’na kadar Chicago’daki Afro-Amerikan nüfusunda böyle bir çeşitlilik var. Sadece genişletildi ve çok daha gerçek bir özgünlüğe sahip, bence seyirci sadece kazıp sevecek ve Tommy ile yolculuğa çıkacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/26/power-ghost-season-3-finale-tommy-tasha-joseph-sikora-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir