GF’si ‘Shorty’ye Geri Dönüyor’ – Hollywood Life


GF'si 'Shorty'ye Geri Dönüyor' - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Abbie Parr/AP/Shutterstock

Avery saçımı keserken bizimle gel kısaca geriJoJo Siwa 22 Eylül Perşembe günü yayınladığı TikTok videosunun başında coşkuyla diyor. Klipte, 19 yaşındaki JoJo bir koltukta otururken kız arkadaşı, Avery Cyrus, kesmeye başlar. “Eskisi gibi olmasını istedim, bu yüzden Avery bir seferde büyük parçalar çıkardı.” JoJo klibi anlatırken, Avery kız arkadaşının saçını keser. Bir noktada, JoJo’ya göre stil biraz “çarpık” görünüyor, ancak kamera dışı bazı cilalamalardan sonra JoJo yeni görünümünden memnun kaldı. JoJo, “Aslında onu ezdi” dedi.

@itsjojosiwa

Nasıl olacağından emin değildim…. AMA AVERY ITTTTTT’Yİ EZMEDEN ÇOK MUTLUYUM💇🏼‍♀️💇🏼‍♀️💇🏼‍♀️

♬ Memnuniyet – Benny Benassi & The Biz

Makyaj, JoJo’nun yeni romantizmini onaylamasından yaklaşık iki hafta sonra geldi. JoJo, kendisinin ve TikToker’ın 12 Eylül’de bir Chuck E. Cheese fotoğraf standında fotoğraflarının çekilirken çekilmiş bir klibini yayınlayarak bir eşya olduğunu açıkladı. JoJo, birçok pozdan birinde öpüştükleri klibin altına “Fotoğraflar ana karşı” yazdı. JoJo ayrıca onun ve Avery’nin bir TikTok dans trendi yaparken çekilmiş bir videosunu paylaştı. “Bunu öğrenmesinden gurur duyuyorum [choreography]”JoJo klibe başlık attı. “Ve onun ŞEKERLİ MUTLU YÜZÜNÜ görebilmeniz için paylaşmak zorundayım!”

Çift, aşklarını göstermek için fazla beklemedi. Aşkı teyit ettikten günler sonra, JoJo ve Avery halkın içinde kucaklaştılar. Dışarıdayken Avery, JoJo’nun kollarına atladı ve bacaklarını Dans eden anneler şap Tutkulu öpücük oldukça sevimliydi (ve JoJo’nun kız arkadaşını böyle tutmak için üst vücut gücü göz önüne alındığında etkileyiciydi.)

GF'si 'Shorty'ye Geri Dönüyor' - Hollywood Life
Abbie Parr/AP/Shutterstock

Ağustos ayında, JoJo ve onun tekrar tekrar, tekrar kapalı kız arkadaşı, Kylie Prew, yine istifa etti. “Biri bana bekar olup olmadığımı sordu. Öyleyim, ”dedi Kylie bir Instagram Canlı oturumunda. “Neredeyse iki aydır bekarım ve sorun değil. Derin değil, söz veriyorum. Herşey yolunda. Her şey dağınık ve iğrenç olmak zorunda değil çünkü öyle değil ve ben sadece havayı temizlemek istiyorum.” Kylie, kendisinin ve JoJo’nun hem “güvenli, hem mutlu hem de sağlıklı olduklarını ve önemli olanın bu olduğunu” söylemeye devam etti. Ayrıca, ayrılma hakkında “drama”ya ihtiyaç duymadıklarını ve “bu, özellikle benim gibilerse, herkese istenmeyen endişe veriyor” diye iddia etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/jojo-siwa-hair-makeover-short-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir