Geri Dönen Yargıçlar ve Bilinmesi Gereken Daha Fazlası – Hollywood Life


amerikan idolü


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

  • Katy Perry, Lionel RichieVe Luke Bryan dönecek.
  • amerikan idolü 22. sezon 2024’te başlayacak.
  • Amerika çapında idol 2 Ağustos’ta başlıyor.

Bir sonraki müzik süperstarı arayışı devam edecek amerikan idolü 22. sezon. ABC, dizinin Mayıs 2023’te yenilenmesinin ardından 25 Temmuz’da şarkı yarışmasının yaklaşan sezonu hakkında heyecan verici haberler duyurdu. 22. Sezon başlamak üzere ve sizin İdol favoriler geri gelecek

amerikan idolü
Luke Bryan, Katy Perry, Lionel Richie ve Ryan Seacrest, American Idol’ün 22. sezonu için geri dönecekler. (ABC)

22. sezon için tüm jüri üyeleri geri mi dönüyor? Ne dersin Ryan Seacrest şimdi sahip olduğu Çarkıfelek? HollywoodYaşamı hakkında sahip olduğunuz tüm soruları yanıtlıyor amerikan idolü 22. sezon

Yargıçlar Kimin İçin? amerikan idolü 22. Sezon?

Katy Perry, Lionel RichieVe Luke Bryan için geri dönecek amerikan idolü 22. sezon. Bu onların 7. sezonunu işaret ediyor. İdol hakimler. FOX 2016’da iptal ettikten sonra ABC diziyi yeniden canlandırdığında jüri olarak imza attılar.

amerikan idolü 22. Sezon Prömiyer Tarihi

amerikan idolü 22. sezon 2024 baharında başlayacak. Belirli bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı. ABC diziyi aldığından beri, amerikan idolü her yıl Şubat veya Mart aylarında prömiyerini yaptı.

Ryan Seacrest Geri Dönüyor mu? amerikan idolü?

Evet, amerikan idolü kıdemli Ryan Seacrest şan yarışmasının sunucusu olarak geri dönecek. O ev sahibi oldu amerikan idolü 2002’deki prömiyerinden bu yana.

Ryan Seacrest
Ryan Seacrest, ‘Idol’ sunucusu olarak geri dönecek. (ABC)

Ev sahipliği söz konusu olduğunda Ryan çifte görev üstlenecek. Yerine geçecek Pat Sajak ev sahibi olarak Çarkıfelek 2024’te başlıyor. Ryan yeni olarak ilan edildiğinde Çarkıfelek Haziran 2023’te ev sahibi, Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Bir hayran, “Bu adamın yapamayacağı bir şey söyleyin. ev sahipliği yapmaya devam edecek misin amerikan idolü fazla?” Ryan daha sonra, “Evet! Ve teşekkür ederim.”

Kim kazandı amerikan idolü 21. Sezon?

Ben Tongi kazanan seçildi amerikan idolü 21. sezon. Iam, merhum babasına adadığı duygusal seçmelerle dünyanın her yerinden izleyicilerin kalbini fethetti. Onun amerikan idolü seçmeler, YouTube’da 21 milyondan fazla görüntülendi. Yarışmada anında lider oldu ve sonunda yeni şampiyonu taçlandırdı. Megan Danielle ikinci sırada geldi.

Ben Tongi
Iam Tongi, American Idol’ün 21. sezonunu kazandı. (ABC)

ondan beri amerikan idolü kazandıktan sonra ilk 1 numaralı şarkısını “I’ll Be Seeing You” ile yakaladım ve listelerin zirvesine çıktı. Reklam panosu Rock Dijital Şarkı Satışları. Yazı, ilk turnesinin bir parçası olarak ülke genelinde performans sergileyerek geçirdi. Daha fazla gösterinin duyurulması bekleniyor.

21. sezon finalinin ardından Iam, ÖZEL olarak şu kişilerle konuştu: HollywoodYaşamı gelecek planları hakkında. “Bir gün üzerinde çalıştığım bir albüm olacak. Orijinallerimi yeniden düzenlemeye başlayacağım, sadece onlar üzerinde çalışacağım ve umarım bir gün bir albüm olur” dedi.

ne zaman amerikan idolü 22. Sezon Seçmeleri Başlıyor mu?

22. sezon seçmeleri 2 Ağustos’ta başlayacak. Amerika çapında idol, bir sonraki süperstar için ülke çapında canlı sanal arama. Seçmelere katılanlara yeteneklerini yüz yüze sergileme fırsatı verilecek. Amerikan İdol yarışmanın jüri seçmelerine katılma şansı için herhangi bir resmi seçme tarihinde Amerika’nın herhangi bir yerinden yapımcı.

amerikan idolü
“Idol”, 21. sezonda Ryan Seacrest’i yargılıyor ve ağırlıyor. (ABC)

Her şey, umutluların herkesten önce VIP yerini kapmak için kaydolabilecekleri First 700 etkinliğiyle başlayacak. Yarışmacılara ayrıca ilk kez kendi türlerinde seçmelere katılma fırsatı verilecek. Amerika çapında idol tarih. Seçmeler, uygun olan herkese dünya çapında açık olacaktır.

İlk 700 etkinliğinin ardından, Amerika çapında idol seçmeler Georgia, Kuzey Carolina ve Güney Carolina’da başlayacak. 8 Eylül’de açık çağrı yapılacak. Ek sonbahar tarihleri ​​daha sonra duyurulacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/american-idol-season-22-5140893/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir