Gerçekten Kullanacağı 15 Pratik Anneler Günü Hediyesi


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Anneler Günü yaklaşıyor ve biz şahsen hediye olarak pelüş bir sabahlık almayı çok istesek de, anneniz Anneler Günü için ona bir bornoz daha aldığınızı fark ettiğinde muhtemelen başka bir şaşırmış gibi görünmek istemez. Kabul edelim, en iyi hediyeler dolapta toz toplayacak şeyler değil, her gün ulaşabilecekleri hediyelerdir. İşte burada devreye giriyoruz.

Hayatınızdaki insanlara verebileceğiniz mükemmel hediyeleri bulmanıza yardım etmek üzere olduğumuz için, sizin için biraz hazine avı yaptık. İtibaren şık günlük planlayıcılar Ve mutfağın olmazsa olmazları zaman kazandıran çözümlere ve daha fazlasına, annenizin hayatını çok daha kolaylaştıracak bazı benzersiz ve pratik hediye fikirleri topladık.

Bu Anneler Günü’nü açarken annenin gerçekten keyif alacağı tüm pratik hediyeler için aşağıya bakın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1263313/15-practical-mother-s-day-gifts-she-ll-actually-use?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir