Gerçekte Olduğu Kişi Olduğunun Sırlarını Görün


2006’da piyasaya sürüldüğü sırada, Fickman biraz hayal kırıklığına uğradığını itiraf etti çünkü “gişe sizi o kadar etkiledi ki … çıktığımızda, ‘Ah, tamam, iyiydik’ gibiydik. Bence En İyi Komedi dalında Teen Choice Sörf Tahtası ödülünü kazandığımızda, hepimizin ‘Bu harika. İnsanlar filmimizi gördü!’ dediği büyük bir an oldu bence.”

Ama “takip eden tarikat” dedi, O adam piyasaya çıktığından beri inşa ettiği bakış açısını tamamen değiştirdi.

Fickman, “Şimdi geriye dönüp baktığımda, açtığımızda hissetmek istediğim şeyi hissettiğimi düşünüyorum,” diye itiraf etti. “‘Oh, şimdiye kadar yapılmış en büyük film olmayacağız? Ah tamam.’ gibi. Ama şimdi, yeni nesiller bunu görüyor ve ne zaman yeni nesil oyuncularla çalışsam, genç oyuncular gelip bana ‘Az önce gördüm’ diyecekler. O adam. Ahbap, bu çok komik!’ ‘Vay canına, pekala!’ gibiyim.”

Ama devam etti, “Tüm saygımla, Shakespeare’in yazdığı zaman 1602 civarındaydı. On ikinci gece ve bu oldukça iyi dayandı. Öyleyse, Shakespeare 1600’lerden bizim ilhamımızla hayatta kalabilseydi, 15 yıl hayatta kalabilseydi diye düşündüm. O adamdaha gidecek çok yolumuz var!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1250191/see-these-12-secrets-about-lessigreatershe's-the-manlessigreater-for-what-they-really-are?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir