Gerçek Thompson Özel Jette Khloe Kardashian’ın Fotoğraflarında – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Ona “küçük hanım” deyin. Khloe Kardashian’ın 4 yaşındaki kızı Gerçek Thompson 27 Temmuz Çarşamba günü yayınlanan iki şirin Instagram fotoğrafında lüks bir özel uçakta bacak bacak üstüne atmış ve hepsi poz verirken kesinlikle çok sevimli görünüyordu. Tristan Thompson‘ın kızı, kameraya tıpkı büyükanne gibi ciddi, stoik bir görünüm verdiği için tamamen işti. Kris Jenner. Bir sonrakinde, yanındaki küçük Ruffles çantasından bir patates cipsi tutarken gülerken bulaşıcı kişiliği ortaya çıktı.

True, yeşil, pembe ve turuncu desenli rengarenk çiçekli üstte şık ve yaza hazır görünüyordu. Havalı tankı, yeni beyaz Nike spor ayakkabı ve çorapların yanı sıra bir çift beyaz şortla eşleştirdi. Yürümeye başlayan çocuk, yüzünü çerçevelemek için tek bir küçük örgü ekleyerek saçları aşağıdayken doğal kıvrımını gösterdi. Ayrıca güvenilir iPad’i, cipsleri ve gri renkli lüks Hermes Avalon battaniyesiyle (KarJenner klanının favorisi) tüm seyahat gereksinimlerine sahip olduğu ortaya çıktı.

Khloe’nin uzun zamandır arkadaşı Hatice Hakk McCray “Muhteşem kız” yazan gönderiye ilk yorum yapanlardan biriydi. teyze Kylie jenner “tatlı patootie” ekledi, dostum iken Vanessa Bryant fışkırdı, “O çok tatlı!”

Khloe, geçen sonbaharda True’nun babası Tristan ile işleri halletmek için zorlu bir girişimden sonra, çok ihtiyaç duyduğu anne ve kızı zamanının tadını çıkarıyor. Kardashianlar on Hulu hayranlarına, basketbolcu ve televizyoncu arasındaki bitip tükenmeyen ilişkinin, onu bir kez daha, bu kez Texas fitness modeliyle aldattıktan sonra sona ermesine içeriden bir bakış attı. Maralee Nichols. Randevu Tristan’ın oğluyla sonuçlandı teoşimdi yedi aylık. kim Kardashian final bölümünde ağlarken görüntülendi Kardashian’ın Bir haber kuruluşunun, Tristan’ın kendisinin yaptığı bir açıklama da dahil olmak üzere, durumla ilgili yasal belgeler yayınlamasının ardından haberi kız kardeşine verdiği için.

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian, kızı True Thompson’ı dışarıdayken kucağında tutuyor. (Deklanşör)

Devamlı çift, 13 Temmuz 2022’de, temsilcileri ikinci çocuklarını birlikte beklediklerini doğrulayınca hayranlarını şok etti. Aileye her an katılması beklenen yeni fert vekil aracılığıyla dünyaya gelecek, TMZ raporlar.

Temsilci, “True’un Kasım ayında dünyaya gelen bir kardeşi olacağını doğrulayabiliriz” dedi. “Khloé, böylesine güzel bir nimet için olağanüstü vekile inanılmaz derecede minnettar. Khloé’nin ailesine odaklanabilmesi için nezaket ve mahremiyet istiyoruz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/true-thompson-private-jet-khloe-kardashian-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir