Gerçek Hayattaki Oyuncularla Karşılaştırılan Pam ve Tommy Oyuncuları


Hollywood’un en ünlü seks kasetinin ardındaki çılgınca gerçek hikayeye sonunda gözlerimiz açıldı.

Hulu’nun yeni sınırlı serisi Pam ve Tommytarafından yaratıldı Robert Siegel, birden fazla 2022 Emmy adaylığı aldı ve iyi bir sebeple. Şubat ayında prömiyeri yapılan dizi, biz izlerken çift çekim yapmamızı sağladı. Lily James ve Sebastian Stan aktris olarak Pamela Anderson ve Mötley Crüe davulcusu Tommy Lee.

Pam ve Tommy kendi adını taşıyan çifti ve 1990’ların kasırga romantizmini takip ediyor – birbirlerini sadece 96 saat tanıdıktan sonra evlendiler – balayı seks kasetlerinin bomba gibi sızmasıyla sonuçlandı.

Ve Lily’nin ve Sebastian’ınki, dizideki tek şaşırtıcı derecede doğru dönüşümler değil. Seth Rogen olarak görünür Rand Gauthier ve Nick Offerman olarak yıldızlar Miltie Amcabalayı kaydını sızdıran çift.

Lily’nin her gün saç, makyaj, protez ve gardırop dahil olmak üzere dört saatlik bir fiziksel dönüşüm geçirmesi gerektiğinden, bu kadronun canlandırdığı gerçek hayattaki oyunculara benzemesi şaşırtıcı değil. Haftalık eğlence.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1317989/check-out-the-pam-and-tommy-cast-compared-to-the-real-life-players-they-portray?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir