Gerçek Hayat Çifti Mandy Patinkin ve Kathryn Grody Gösteri Yapıyor


Pandeminin en büyük sosyal medya yıldızlarından ikisi gözlerini küçük ekrana dikti.

Mandy Patinkin ve karısı Kathryn Grodyhayat kesiti videoları oğlu tarafından çekilen Gideon Grody-Patinkin COVID-19 pandemisi sırasında milyonlar için rahat yemek oldu, Showtime adlı bir pilotta rol almaya hazırlanıyor Terbiyeli.

“Gösteri çiftin gerçek hayatı ve ilişkisinden ilham alıyor” göre Çeşitlilik. Başarılı, girişken, derinden bağlı, biraz çılgın evli bir çiftin nefis çalkantılı ilişkisini ve hayatını takip ediyor.

Evli çifti tahmin edebileceğiniz gibi Mandy ve Kathryn oynayacak. Gideon, projenin ortak yaratıcılarından.

Mart 2020’de Mandy, Kathryn ve ardından 34 yaşındaki oğlu Gideon, ailenin New York’taki taşra evine çekildi. Gideon, sevgi dolu eksantrik ebeveynlerinin videolarını eğlenmek için kaydetmeye başladı, ancak onları eğlenceli bulan tek kişinin kendisi olmadığını fark etti.

Gideon, videoları aşağıdakiler de dahil olmak üzere sosyal medyada yayınlamaya başladı: bu pizza faresi hakkında neredeyse 200.000 izlenme aldı ve iki efsane doğdu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335610/real-life-couple-mandy-patinkin-and-kathryn-grody-are-getting-their-own-show-seasoned?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel