‘Gerçek Ev Kadınları’ Teresa Giudice’nin Düğününde Yıldızlar: Fotoğraflar – Hollywood Life


'Gerçek Ev Kadınları' Teresa Giudice'nin Düğününde Yıldızlar: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Teresa Giudice 6 Ağustos Cumartesi günü düğümü bağladığında birkaç Ev Hanımı arkadaşı tarafından çevriliydi. New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları 50 yaşındaki yıldız, iş adamına “yaparım” derken beyaz gelinliği içinde çok güzel görünüyordu. Luis “Louie” Ruelas East Brunswick, New Jersey’deki Park Chateau Estate & Gardens’da. O RHONJ döküm arkadaşları Margaret Josephs, Jackie Goldschneider, Dolores Katanya ve Jennifer Aydın mevcuttu. Özellikle, Teresa’nın kardeşi Joe Gorga ve yengesi Melisa Gorga yaptı olumsuzluk önceden bildirilen katılmak – ne de Dina Manzo.

Diğer yıldızlardan gerçek ev kadınları bayilikler de dahil olmak üzere mevcuttu New York’un Gerçek Ev Kadınları şaplar jill zarin ve Dorinda Karışık.

'Gerçek Ev Kadınları' Teresa Giudice'nin Düğününde Yıldızlar: Fotoğraflar – Hollywood Life
Dorinda Medley, Teresa Giudice’nin düğününe katılır. (Sıçrama Haberleri)

Cynthia Bailey, Kenya Moore ve Phaedra Parkları itibaren Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları ile birlikte listeyi yaptı. Potomac’ın Gerçek Ev Kadınları‘s ashley darby ve Dubai’nin Gerçek Ev Kadınları‘s Chanel Ayan.

Dorinda ve Phaedra, Dorinda’nın Instagram hikayesi için çekilen bir videoda yan yana oturuyor gibi görünüyordu. Dorinda kolsuz siyah pullu bir tulum içinde hayrete düşerken, Phaedra büyük sarı bir mücevher kolye ile büstiyer tarzı siyah bir elbise tercih etti. Phaedra kamerayı öperken Dorinda, “Phaedra ve ben daha yeni evlendik,” diye şaka yaptı. Mekanın dışında Dorinda, kıyafetine parlak pembe bir blazer ceket ekledi.

Teresa Giudice Luis Ruelas
Teresa Giudice, Luis Ruelas ile evlenir (MediaPunch/Shutterstock)

Kenya da sarı bir debriyajla vurgulanan parlak turkuaz bir elbise içinde kesinlikle muhteşem görünerek içeri girerken görüldü. Margaret ayrıca paparazzilerin mekanın dışında da yakaladığı askısız bir mercan numarasıyla başlarını çevirdi. Ashley Darby de dahil olmak üzere bazı bayanlar görünüşlerini sergilemek için Instagram’a gittiler. Sonunda Margaret, kesikleri ve tül eteği olan dalgalı siyah bir elbise içinde son derece muhteşem görünüyordu.

Bravo yıldızı, Housewives serisinden çok sayıda başka kadını davet etti. Gerçek Ev Kadınları Ultimate Girls Gezisi. Cynthia Bailey, Luann de Lesseps, Ramona Şarkıcıve Kenya Moore Teresa’nın büyük gününü kutlarken görülen realite yıldızlarından birkaçı arasındaydı. TK, yıldızlarla dolu etkinlikte fotoğraflar için poz verirken TK kıyafeti/elbisesi içinde harika görünüyordu.

Koridorda yürürken Teresa bir TK elbisesinin içinde inanılmaz görünüyordu. Uzun, siyah saçları TK stilindeydi ve makyajı TK’ye benziyordu. Diğer Ev Kadınları bu özel gününde desteklerini gösterirken Teresa’nın yüzü gülüyordu.

Teresa, kocasından boşandıktan sonra Luis ile çıkmaya başladı. Joe Giudice 20 yıllık evlilikten sonra. Eskiler dört kızı paylaşıyor; Gia21, Gabriella18, Milania16 ve Audriana14. Yıldönümlerini Temmuz ayında kutlayan çift, Ekim 2021’de Yunanistan’da nişanlandı.

Daha önce bildirdiğimiz gibi, Teresa, Eylül 2020’de Joe’dan boşanmasının sona ermesinden iki ay sonra Luis ile çıkmaya başladığı için evlilik olasılığı karşısında heyecanlandı.Teresa Louie ile olan ilişkisi söz konusu olduğunda onun için böyle hissediyor, ”diye açıkladı kaynak HollywoodYaşam O sırada ÖZEL. “Dürüst olmak gerekirse, hiç bu kadar mutlu olmamıştı ve şimdiye kadar yaşadığı en mutlu, en sağlıklı ilişkiyi yaşıyor. Kesinlikle Louie ile evlendiğini görebiliyordu. Çocuklar onu seviyor ve o çocuklarına karşı çok iyi.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/real-housewives-stars-teresa-giudice-wedding-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir