Gerard Way, Kimyasal Romantik Gösterim Sırasında Amigo Kıyafetini Rocks – Hollywood Life


Gerard Way, Kimyasal Romantik Gösterim Sırasında Amigo Kıyafetini Rocks - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ins Haberleri/Shutterstock

Nashville kalabalığındaki tüm insanlara başsağlığı, birinin nasıl hayatta kaldığını Gerard [Way] inleyen ve çığlık atan bir etekle” tweetlendi Twitter kullanıcısı ve tutkulu Kimyasal Romantizmim Grubun 23 Ağustos Salı günkü Kuzey Amerika yeniden birleşme turunun üçüncü durağını belgeleyen fan @D0CSHARTENS. Hayran, namı diğer Mak!, 45 yaşındaki Way’i yeşil beyaz bir amigo kız kıyafeti giymiş, kostümünün üstünde parlak bir W ile yakaladı. “Şu anda ölümün eşiğinde ve bu onun hatası” yazdı. bir çift fotoğraf (görmek için tıklayın) Way’in görünüşü. “Gerard Way, HER ZAMAN ünlü olacaksın” diye yazdı. Way pogo dansından bir videosaçları ve eteği ritme göre zıplıyor.

Gerard, Nashville’deki Bridgestone Arena’da kalabalığa seslenerek, “Bazılarınızın bu gösteri için çok uzun zamandır beklediğine inanıyorum” dedi. Tennessean. “Bizde de var. Beklediğiniz için çok teşekkür ederim.” Sahnede, grup üyeleri Frank Iero ve Işın Toro eşleşti Mikey Yolu, üçü de önlerinde “Mikey F-cking Way” yazan tişörtler giydiği için (muhtemelen Tennessean Notlar, Mikey’nin New Jersey’linin artık Music City’de ikamet etmesinden bu yana evlat edindiği memleketinde çalmasına bir övgü.)

Gerard Way, Kimyasal Romantik Gösterim Sırasında Amigo Kıyafetini Rocks - Hollywood Life
2011’de Gerard Way (Ins News/Shutterstock)

Gecenin setlistinde “Boy Division”, “Teenagers”, “I’m Not Okay” ve “Welcome to The Black Parade” gibi grubun en sevilen hitlerinden bazıları yer aldı. Gecenin encore’u, “Vampire Money”, “Hang ‘Em High” ve “The Kids From Dünden” içeren üç şarkılık bir setti. Grubun Kuzey Amerika’da yola çıkmadan önce bu gece (24 Ağustos) Cincinnati çalması planlanıyor. Tur, grup Vegas’taki When We Were Young festivaline başlamadan önce Los Angeles’taki Kia Forum’da beş gecelik bir bölümle sona eriyor.

Gerard Way, Kimyasal Romantik Gösterim Sırasında Amigo Kıyafetini Rocks - Hollywood Life
Michael Bush/UPI/Shutterstock

Yeniden birleşme turu, COVID ile ilgili üç yıllık ertelemelerin ardından nihayet 20 Ağustos’ta başladı. Grubun 2013’te kendi yollarına gittiklerinden bu yana ilk turu ve bu dağılmadan bu yana yaklaşık on yılda, hayran kitleleri gibi mirasları da büyüdü. “Kalabalığın grupla birlikte büyüyen benim yaşımdaki ve belki de biraz daha yaşlı insanlar olduğunu fark ettim.” Matt Gallegrubun uzun zamandır menajeri söyledi İlan panosu Aralık 2019’daki bir geri dönüş şovu hakkında. “Ve sonra benim çocuklarımın yaşında insanlar vardı – ortaokulda, lisede, üniversitede. Onları görmeyi bekleyen, birden fazla nesil insandı.”

Erken tahminler, birleşme turunun bilet satışlarında 60 milyon dolar kazanacağını gösteriyor. “O kadar büyüdü ki, herkesin olabileceğini düşündüğünden çok daha büyük” Rick FranksReunion Tour’da çalışan birçok organizatörden biri olan Live Nation’daki Kuzey Amerika turunun eş başkanı, şunları söyledi: İlan panosu. “Büyük olduğunu biliyorduk. Arenanın büyük olduğunu biliyorduk. Sadece talebin bu yerleri hemen havaya uçuracağını bilmiyorduk.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/24/gerard-way-cheerleader-outfit-my-chemical-romance-show-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir