Gerard Piqué, Shakira’dan Ayrıldıktan Sonra Kız Arkadaşıyla Rahatlaşıyor


Gerard pique haftaya sevgilimle başladım Clara Chia Martı.

Ayrıldığını açıklayan eski profesyonel futbolcu Şakira Haziranda-ikinci özçekimini yayınladı Clara ile sosyal medyaya 21 Mayıs.

Turuncu bir kalp emojisiyle altyazılı Instagram fotoğrafı, Clara’nın 36 yaşındaki gömleksiz kucağında otururken siyah bir tişört giydiğini gösteriyordu.

Ocak ayında Gerard, 24 yaşındaki çiftle uyumlu siyah gömlekler içinde birbirine yakın poz verirken kameraya kurnazca gülümserken Instagram yetkilisine gitti. Snap, sporcunun Shakira’dan ayrıldığına dair bir mesaj paylaşmasından yedi ay sonra geldi.

4 Haziran’da E! News’e yaptıkları ortak açıklamada, yollarımızı ayırdığımızı üzülerek teyit ediyoruz.” Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

İlk kez 2010’da “Waka Waka (This Time for Africa)” müzik videosunu çekerken tanışan Shakira (46) ve Gerard (36) oğullarını paylaşıyor Milano10 ve Saşa8 ve Gerard o zamandan beri geçen yıl erkeklerin mahremiyetine saygı duyma konusunda sesini yükseltti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375130/gerard-pique-gets-cozy-with-girlfriend-clara-chia-marti-after-shakira-breakup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir