George Santos Drag Kıyafeti Giydi, Onayladı – Hollywood Life


George Santos


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: WILL OLIVER/EPA-EFE/Shutterstock

George Santos muhabirlere, aslında geçmişte drag giyindiğini doğruladı. Ancak, bir zamanlar Brezilya’da gerçek bir travesti olduğuna dair son haberleri yalanladı. tarafından elde edilen bir videoda TMZ, muhabirler George’u LaGuardia Havaalanında yakaladılar ve ona bitmeyen söylentileri sordular. George, “Brezilya’da travesti değildim çocuklar,” diye ısrar etti. “Gençtim ve bir festivalde eğlendim.”

NY Kongre Üyesi’nin Brezilya’da bir travesti olduğu söylentileri, kadın kıyafetleri ve makyaj yaptığı bir fotoğrafın ortaya çıkmasından sonra başladı. 19 Ocak’ta Santos twitter söylentileri gidermek için. “Medyanın benim bir travesti olduğumu veya bir travesti olarak “canlandırıldığımı” iddia eden en son takıntısı kategorik olarak yanlıştır,” diye yazdı. “Ben sonuç almaya çalışırken medya hayatım hakkında çirkin iddialarda bulunmaya devam ediyor. Dikkatimi dağıtmayacağım veya bundan etkilenmeyeceğim.”

Santos, ilk reddinde, kendisini sürüklenirken gösteren fotoğrafa atıfta bulunmadı. Ancak birkaç gün sonra havaalanında yakalandığında, bir festivalde kıyafet giydiğini itiraf etti. Ancak, resmi olarak bir “travesti” olmadığı konusunda kararlıdır. 21 Ocak’taki bölümde durum sahteydi. Cumartesi gecesi canlı.

George Santos
NY Kongre Üyesi George Santos. (WILL OLIVER/EPA-EFE/Shutterstock)

Santos, Kasım 2022’de New York’un 3. kongre bölgesinin ABD temsilcisi olarak seçildi. Ancak Aralık ayında, resmi olarak göreve başlamadan önce, New York Times Santos’un istihdam ve eğitim geçmişi de dahil olmak üzere özgeçmişinin bir bölümünü uydurmuş olabileceğini iddia eden bir makale yayınladı. Takip eden günlerde, Santos’un geçmişinin yanlış temsil ettiğine dair daha fazla iddia su yüzüne çıktı.

26 Aralık’ta Santos, New York Postası özgeçmişinin bir bölümünü “süslediğini” ancak “suçlu olmadığı” konusunda ısrar ettiğini söyledi. Ayrıca, vatandaşların endişe nedeniyle istifa etmesi yönündeki çağrılarına rağmen, görevdeki konumunu koruyacağına da söz verdi. Bu, yasama başarısı elde etmemi engelleyemez” dedi. “Etkili olacağım. iyi olacağım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/george-santos-drag-costume-response/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir