George RR Martin Yeni Game of Thrones Kitap Detaylarını Anlattı


Kışı unut, George RR Martin diyor değiştirmek geliyor Game of Thrones Evren.

Ünlü yazarın VAR romanlar üzerinde çalışmak zor kış rüzgarları, serideki sondan bir önceki başlık. Hayranları perdenin arkasına bıraktı ve yazma sürecinin tamamının… bahçıvanlıkla ilgili olduğunu açıkladı.

“Kış bahçemde işteydim. Biz bahçıvanlarda olduğu gibi her şey büyüyor ve değişiyor” Martin 8 Temmuz blog yazısında yazdı. “İşler ters gidiyor, işler değişiyor, yeni fikirler geliyor (teşekkür ederim, ilham perisi), eski fikirlerin işe yaramaz olduğu ortaya çıkıyor. Yazıyorum, yeniden yazıyorum, yeniden yapılandırıyorum, her şeyi parçalayıp yeniden yazıyorum, hiçbir yere götürmeyen kapılardan geçiyorum ve mucizelere açılan kapılar.”

Edebi yeşil başparmağını kullanırken Martin, kendini ekranda tasvir edilen olaylardan sapmış halde bulduğunu söyledi. Game of Thrones 2011’den 2019’a kadar süren dizi.

“Son zamanlarda giderek daha fazla fark ettiğim şey, bahçeyle uğraşmamın beni televizyon dizilerinden daha da uzaklaştırıyor olması,” diye açıkladı. “Evet, HBO’da gördüğünüz bazı şeyler Game of Thrones içinde de göreceksiniz kış rüzgarları (belki aynı şekilde olmasa da)…ama geri kalanların çoğu oldukça farklı olacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337352/george-r-r-martin-teases-new-game-of-thrones-book-will-be-quite-different-from-the-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir