George Floyd’un Ailesi Kanye West’e Dava Açtı – Hollywood Life


Geniş Görüntü/Shutterstock


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

George FloydAilesi dava açacağını açıkladı Kanye “Ye” Batı 45 yaşındaki rapçi, Revolt’un son bölümünde Floyd’un öldürülmesiyle ilgili baş döndürücü yorumlar yaptıktan sonra 250 milyon dolara. TV’ler İçki Şampiyonları dijital ses dosyası. tarafından elde edilen bir basın açıklamasında HollywoodYaşam, Roxie WashingtonGeorge Floyd’un küçük kızının annesi Gianna, Gianna adına dava açmak için Witherspoon Law Group ve Dixon ve Dixon Attorneys at Law adlı iki hukuk firmasını tuttuğunu doğruladı. Açıklamada, Kanye ve “iş ortakları ve ortakları” aleyhine “taciz, karalama ve duygusal sıkıntıya neden olma” nedeniyle dava açmayı planladıkları belirtildi.

“Popüler podcast’teki son görünümünde İçki Şampiyonları, Kanye West, markalarını tanıtmak ve kendisi, iş ortakları ve ortakları için pazarlama değerini ve gelirini artırmak için George Floyd’un ölümü hakkında bilerek açıkça yanlış açıklamalar yaptı,” diye devam etti basın açıklaması. “Podcast röportajı sırasında Kanye West, Bay Floyd’un korkunç ölümü ve ailesinin travmasından yararlanmak için George Floyd hakkında kötü niyetli yalanlar söyledi.” Daha sonra Gianna’nın sağlığının “öncelik” olduğuna dikkat çekti ve Kanye’nin “kendisi için güvensiz ve sağlıksız bir ortam yaratan” açıklamalarıyla “yeniden travma geçirdiğini” iddia etti.

Kanye Batı
HollywoodLife tarafından elde edilen yasal belgelere göre George Floyd’un ailesi Kanye West’e dava açmaya hazırlanıyor (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Tarafından da elde edilen durdurma ve vazgeçmede HollywoodYaşamGianna’nın avukatları, Gianna’nın “derhal durdurmasını ve vazgeçmesini ve davayı kaldırmasını” talep etti. İçki Şampiyonları Platform veya mecra ne olursa olsun her podcast, web sitesi, reklam, sosyal medya sitesinden George Floyd ile ilgili röportaj ve benzeri tüm ifadeler.” Ayrıca George Floyd hakkında daha fazla konuşmamasını da talep ettiler.

Podcast sırasında, donda rapçi George Floyd’un 2020’de Minneapolis, Minn.’de eski polis teklifinin öldürücü miktarda güç kullanmak yerine aşırı doz fentanil nedeniyle öldüğünü açıkladı. Derek ChauvinSahte 20 dolarlık banknot kullanmaya çalıştığı şüphesiyle kelepçelendikten sonra George’un boynuna diz çöktü. Bir otopsi, George’da öldüğünde öldürücü olmayan miktarda fentanil olduğunu buldu ve ölümünün cinayet olduğuna karar verildi. Derek, Nisan 2021’de iki cinayet ve bir kasten adam öldürme suçundan hüküm giydi. Tüm bu çile, Black Lives Matter hareketinin güçlü bir şekilde yeniden canlanmasına yol açtı.

George Floyd'un Ailesi Kanye West'e Dava Açtı – Hollywood Life
George Floyd’un kardeşi Philonise Floyd, kendisi ve Floyd ailesinin üyeleri, Washington’daki ABD Başkenti’nde Kaliforniya Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi ve Kaliforniya Temsilcisi Karen Bass ile bir araya geldiğinde konuşuyor. George Floyd’un kızı Gianna Floyd ve annesi Roxie Washington, sol ön tarafta duruyorlar (Fotoğraf: Graeme Jennings/AP/Shutterstock)

Basın açıklaması tartışmalı olduğunu kaydetti İçki Şampiyonları bölüm zaten yayından kaldırılmıştı ve podcast temsilcisi söyledi Hollywood Muhabiri podcast’in bir açıklamada “yanlış anlatıları teşvik etmek” istemediğini. “İçki Şampiyonları hip hop topluluğu içinde fikirlerin özgürce akışına izin verme yeteneğiyle övünür. Bununla birlikte, ne yazık ki, Kanye West ile yapılan son röportaj, George Floyd’un öldürülmesini çevreleyen koşullar hakkında yanlış ve incitici bilgiler içeriyor ”dedi. “Dürüstlük çok önemli ve platformumuzda yanlış anlatıları teşvik etmek istemiyoruz. Amacımız kültürü yaşatmak. Bu nedenle, bölümü dağıtımdan çıkarmaktan başka seçeneğimiz yoktu. Bay Floyd’un ailesinden ve bu olaydan zarar gören herkesten özür dileriz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/george-floyd-family-lawsuit-kanye-west-cease-and-desist/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir