George Floyd’un Ailesi Kanye West’e 250 Milyon Dolara Dava Açacak


George Floydailesi etkilenmedi Kanye Batı‘nin son yorumları.

15 Ekim’de rapçi hip-hop podcast’inde göründü İçki ŞampiyonlarıFloyd’un ölümünün nedeninin fentanil kullanımına bağlı olduğunu öne sürdüğü görülüyordu. Derek Chavincinayetten hüküm giyen eski Minneapolis polisi teklifi.

Şimdi Floyd ailesi ve kızı için avukatlar Gianna Floyd7, West’e 250 milyon dolarlık tazminat davası açmayı planladıklarını söylüyorlar.

Avukat, “Çocuğun çıkarları önceliklidir” Nuru Witherspoon E’ye yaptığı açıklamada! Haberler. “George Floyd’un kızı, Kanye West’in yorumları yüzünden yeniden travma geçiriyor ve kız için güvensiz ve sağlıksız bir ortam yaratıyor.”

Avukat Kay Harper Williams “Konuşma özgürlüğü hakları taciz, yalan, yanlış beyan ve George Floyd’un mirasının kötüye kullanılmasını içermez. Bazı kelimelerin sonuçları vardır ve Bay West’in bunu anlaması sağlanacaktır.”

E! News, hem Williams hem de Witherspoon, müvekkillerinin West tarafından yapılan “iddialardan çok rahatsız olduklarını ve incindiklerini” söyledi. Mektupta ayrıca, “Bay Floyd’un mülküne ve ailesine zarar veren, kötü niyetli ve asılsız açıklamalarda bulundunuz” ifadesi yer aldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350994/george-floyd-s-family-to-sue-kanye-west-for-dollar250-million-over-lessigreaterdrink-champslessigreater-comments?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir