George Clooney’nin İkizleri ‘İnanılmaz Büyüleyici’ Diyor BFF Karen Duffy – Hollywood Life


George Clooney'nin İkizleri 'İnanılmaz Büyüleyici' Diyor BFF Karen Duffy – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

George Clooney ünlü bir şekilde asla çocuğu olmayacağına, asla yerleşmeyeceğine ve hemen hemen her zaman istediği hayatı yaşamaya devam edeceğine söz verdi. Leonardo DiCaprio şu anda öyle. o tanışana kadar öyleydi Amal Alamuddin ve her şey değişti. En yakın arkadaşlarından biri olan eski MTV VJ Karen ‘Duff’ Lambros, muazzam metamorfoza ön sırada oturdu ve yardım edemedi, ancak George’un kendisi ve ailesi için yarattığı yaşam hakkında fışkırdı. “Size söyleyeceğim, Amal’la tanıştığım ve George’un annesinin de aynı şeyi söylediği an, bu gerçekten aşkın simyasıydı,” diye hatırladı. HollywoodLife Podcast’iyeni kitabını tartışırken bilge. “Birkaç ay içinde evlendiler. Arkadaşımın ebeveyn olduğunu görmek çok büyük bir hediye.”

Duff’ı tercih eden Karen, George ve Amal’ın yakında beş yaşına girecek olan ikizlerinin “inanılmaz derecede çekici” olduğunu ve “anneleri Amal ve tabii ki George’un babaları olduğu için ne kadar şanslı oldukları hakkında hiçbir fikirleri olmadığını söyledi. ” “Çok tatlılar. Bu güzel aksanları var ve onlar sadece sihir,” diye fışkırdı. “Bu yaş çok sevimli. Gerçekten konuşkan, çok çekici ve arsızlar. Şaka yapmayı severler. Bunu babalarından miras almışlar!”

George Clooney'nin İkizleri 'İnanılmaz Büyüleyici' Diyor BFF Karen Duffy – Hollywood Life
George & Amal Clooney (solda) ve Karen Duffy (sağda). (Deklanşör)

George’un Amal için bekar yaşam tarzından vazgeçmeye neden bu kadar istekli olduğunu düşündüğü sorulduğunda, Duff, avukatın hizmeti, mizahı ve bağlılığı nedeniyle kalbini kazandığına inandığını söyledi. “Çok sessiz bir şekilde inanılmaz derecede dinamik. Hayatını insan haklarına adadı. George ve ben dalga geçiyoruz, hipergami denen bir kelime var ve bu, evlendiğiniz zaman anlamına gelir ve ben ‘George, sen ve ben, ikramiyeyi vurduk’ dedim” diye güldü. “Kentucky’yi ziyarete döndüklerinde çok gülüyorlar. Londra’da büyüdü, ama çok oyuncu. Mizah anlayışı kesinlikle çok farklı bir şekilde eşsiz. O sadece harika bir spor değil, aynı zamanda gerçekten çok komik. Bunu görmek gerçekten çok güzel bir şey.”

Duff, kronik hastalığı sarkoidozun zayıflatıcı semptomlarını hissetmeye başlamadan önce 1995 Emmy Ödülleri’ndeki son gecesinden daha önce bahsetmişti. O zamandan beri, doktoru beyin sapına ve omuriliğine baskı yapan ve sinirlerini ezen, ameliyat edilemez “mostaccioli boyutunda” bir lezyon keşfettikten sonra, çiçek açan kariyerinden uzaklaşmak ve dayanılmaz ağrılarla savaşmak zorunda kaldı. Nadir görülen hastalık, iltihaplı hücrelerin granüler hale gelmesine ve yumuşak dokuya saldırmasına neden olur.

“Sarkoidoz teşhisi konduğunda, kariyerimde gerçekten harika bir noktadaydım. MTV’deydim, Revlon modeliydim, film çekiyordum. Birden kendimi bir uçak yapmışım gibi hissettim ve hangardan çıkarmaya hazır olduğumda, gerçekten havalanamadığım için geri koymak zorunda kaldım” dedi. . “Hayatta fark ettiğim şey, acının kaçınılmaz olduğu. Hepimiz hayatta acı çekeceğiz, ama acı çekmek isteğe bağlıdır. Bu bizim kontrolümüz altında. Her gün yaşayacağım acının seviyesini kontrol edemiyorum ama anlayabildiğim şey bu benim hayatım, bu benim günüm, onu nasıl geçireceğim bana kalmış. Yani dışarı çıkamasam, giyinemesem bile bu günü sayabilirim çünkü bu hala bizim kontrolümüz altında.”

George Clooney'nin İkizleri 'İnanılmaz Büyüleyici' Diyor BFF Karen Duffy – Hollywood Life
Karen Duffy. (Deklanşör)

Duff, “Umarım bilge belki çok fazla felsefe okumayan veya onu merak eden insanlar için harika bir giriş, ama gerçekten durumumdaki neşeyi bulmaya çalıştım… Bence her gün daha akıllı ve daha iyi olabileceğimiz bir fırsat, ve felsefe okumak ve kontrolümüzde olanın en önemli şey olduğunu anlamak. beni daha özgüvenli ve daha az korkulu kıldı.”

Karen Duffy’nin kitabı Wise Up: İçinden Geçen Bir Anneden Saygısız Aydınlanma şimdi satın alınabilir!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/george-clooney-twins-charming-karen-duffy/

Yorum yapın