George Clooney’i Komik Bir Şekilde Troll “Yükselen” Julia Roberts’ı izleyin


George Clooney şakaların uzun zamandır arkadaşına karşı uçmasına izin veriyor Julia Roberts.

Oyuncu şakacı bir şekilde trolledi Okyanusun Onbiri yeni filmlerinin Los Angeles kırmızı halı galasında onu tanıtırken başrol oyuncusu, Cennete Bilet.

“Ben Julia Roberts ile buradayım,” George özel olarak E’ye söyledi! Haberler’ carly konsker 17 Ekim, yan yana dururken. “O bir aktris. O bir gelecek vaad ediyor – ustalık demedim, tekrar deneyeyim.”

bu Nerdesin Be Birader? aktör daha sonra iki adım atmadan önce birkaç adım geri gitti. “Merhaba ben Julia Roberts ile birlikteyim,” diye şaka yaptı. “O genç bir dahi.”

Birlikte birkaç filmde rol alan çift, şakalarına devam ederken, para canavarı ve Okyanusun On İki-filmlerinin setinde birbirlerini güldürmenin sırrını paylaştılar.

“Eh, her şeyden önce, 20 yılın 19’unda birbirimizi görmüyoruz,” diye şaka yollu yanıtladı George, Julia ona hızlı bir bakış atarken. “Şaka yapıyorum! Gülmemeye çalışıyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351015/watch-george-clooney-hilariously-troll-%22up-and-comer%22-julia-roberts?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir