General Hospital’dan Steve Burton ve Hamile Karısı Sheree Ayrıldı


Steve Burton23 yıl sonra evliliği sona erdi.

bu Genel Hastane aktör kendisi ve karısını onayladı Sheree Burton ilişkilerini bitirmişlerdir. içinde Instagram 4 Mayıs’ta bir hikaye yazdı, “Bir şeyi açıklığa kavuşturmak istedim. Sheree ve ben ayrıldık.”

Ayrıca Sheree hamileyken bebeğin kendisinden olmadığını iddia etti. “Yakın zamanda 4. çocuğunu beklediğini açıkladı” diye yazdı. “Çocuk benim değil.” Sheree’nin yeni bir ortağı olup olmadığı belli değil.

Steve ve Sheree 1999’da evlendiler ve çocukları paylaştılar. makena18, Jack16 ve Brooklyn7.

“Üç güzel çocuğumuza hala birlikte ebeveynlik yapıyoruz” diyen gönderisinde, “Şu anda mahremiyet için minnettar oluruz. Çok aşığız Steve.”

Kendini beslenme ve fitness koçu olarak tanımlayan Sheree, Steve’in duyurusu hakkında kamuoyuna herhangi bir yorumda bulunmadı. E! News, yorum için ona ulaştı, ancak geri dönmedi.

Son aylarda, Sheree hayatındaki “hataları” üzerine düşündü. “Geriye dönebilseydin, genç haline ne söylerdin?” o altyazılı Ocak ayında bir fotoğraf. “Ben derdim.. Tutkularının peşinden git.. İnsanlar seni incitecek, ama her zaman kibar ol ve yüksek yola çık.. Başarısız olmaktan ya da yeni şeyler denemekten korkma.. Hatalarından ders al çünkü hata yapacaksın. ..tamam! Güçlüsün, cesursun, güzelsin ve aklına koyduğun her şeyi yapabilirsin. Hayat kısa, o yüzden yaşa ve herkesi sev.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329748/general-hospital-s-steve-burton-and-pregnant-wife-sheree-break-up-after-23-years?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın