General Hospital’dan Steve Burton, Sheree Gustin’den Boşanmak İçin Dosyalar


Steve Burton ayrılığı ile ilerliyor Sheree Gustin.

bu Genel Hastane aktör başvurdu boşanmak E’nin elde ettiği mahkeme belgelerine göre 23 yıllık eşinden! 12 Temmuz’daki haberler. 8 Temmuz’da Orange County California Yüksek Mahkemesi’ne sunulan dosyada Burton, ayrılmalarının nedeni olarak “uzlaşmaz farklılıkları” gösterdi ve ayrılma tarihi 1 Mart 2022 olarak listelendi.

Belgelere göre Burton, en küçük çocuklarının ortak yasal ve fiziksel velayetini istiyor: oğul Jack16 ve kızı Brooklyn7. Ayrıca, mahkemenin kendisine veya 18 yaşındaki kızını paylaştığı Gustin’e eş nafakası verme yetkisinin sona ermesini talep ediyor. Makena.

Burton’ın boşanma davası, ayrıldıklarını kamuoyuna açıkladıktan ve Gustin’in babası olmadığı bir bebeğe hamile olduğunu paylaşmasından iki ay sonra geldi. 4 Mayıs’ta Instagram Stories’de paylaştığı paylaşımda, “Bir şeyi açıklığa kavuşturmak istedim. Sheree ve ben ayrıldık”, “Kısa süre önce 4. çocuğunu beklediğini açıkladı. Çocuk benim değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337747/general-hospital-s-steve-burton-files-to-divorce-wife-sheree-gustin?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir