General Hospital’dan Jack Wagner, Oğlunun Ölümünden Sonra Konuştu


Jack Wagner oğlunun trajik ölümünün ardından işine geri dönüyor.

Harrison Wagner Los Angeles Medical Examiner’s Office’e göre, 6 Haziran’da 27 yaşında, cesedi Kuzey Hollywood’da bir otoparkta sabah 5 civarında bulunduğunda öldüğü açıklandı.

Onun ebeveynleri, Genel Hastane aktörler Jack ve Kristina Wagner, daha sonra Güney Kaliforniya’da ayık yaşayan bir topluluğa fayda sağlamak için bir burs fonu kurdu. Harrison Wagner Burs Fonu web sitesinde yer alan bir bildiride, “Bağımlılıkla olan savaşını sonunda kaybettiği için çok üzüldük ve Harrison’ın hatırasının bu burs aracılığıyla yaşayacağını ve diğer genç erkeklerin bağımlılıkları için yardım almasına yardımcı olacağını umuyoruz” dedi. başka türlü karşılayamazdı.”

Harrison’ın ölümünden bir aydan fazla bir süre sonra Jack, Instagram’a geri döndü ve bir fotoğraf paylaştı. video kendini havaalanında. 22 Temmuz’da 62 yaşındaki yazar, “Bana gönderdiğiniz sevgi ve destek için hepinize çok teşekkür ederim. Bana tahmin edebileceğinizden çok daha fazla yardımcı oldu.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339195/general-hospital-s-jack-wagner-speaks-out-after-son-harrison-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir