Gene Simmons ve Kızı Sophie Düğün Dansını Paylaşıyor: Video – Hollywood Life


Gene Simmons ve Kızı Sophie Düğün Dansını Paylaşıyor: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Smeal/Shutterstock

gen simmons babası gururla kızından ayrıldı mı Sophie Simmons’ın düğün! 73 yaşındaki KISS ikonu, 23 Şubat Perşembe günü Batı Hollywood’daki ünlülerin gözde mekanı Delilah’s’ın resepsiyonunda Sophie’yi kollarında tutarken dans ederken (aşağıda) bir videoda görüldü. Sevimli çift, grup çalarken tatlı anı paylaştı. Elvis Presley’in şarkı “Aşık Olmaya Yardım Edemiyorum.”

Gene’nin karısı ve Sophie’nin annesi de dahil olmak üzere arkadaşlarının ve ailelerinin önünde dans pistinde kolaylıkla süzülürken, hem Gene hem de Sophie’nin koreografisi yerindeydi. Shannon Tüvit. Shannon başka bir videoda görüldü TMZSophie inanılmaz performansıyla konukları şok ederken gece boyunca dans ederek Etta James “Sonunda.” Rock yıldızı şarkıcının kızının şarkı söyleyebileceğini kim bilebilirdi!

Elbette, gecede gerçekleşen tek dans bu değildi. Yemin ettikten sonra, Sophie ve James Henderson evli bir çift olarak ilk adımlarını attılar. Parlak gözler‘ “Hayatımın ilk günü.”

Gene Simmons ve Kızı Sophie Düğün Dansını Paylaşıyor: Video – Hollywood Life
Sophie Simmons ve babası Gene Simmons, Şubat 2023’te düğün resepsiyonunu kutladılar. (Jim Smeal/Shutterstock)

Sophie uzun süredir erkek arkadaşıyla bir gün önce 22 Şubat’ta yaklaşık 150 kişinin önünde evlendi. Shannon’ın Malibu’daki evinde inanılmaz bir okyanus manzarası eşliğinde gerçekleşen tören, bir Güney Kaliforniya rüyasıydı. Gene ve Shannon, “Kızımızla daha fazla gurur duyamazdık” dedi. İNSANLAR tüm düğün şenliklerinin ortasında bir açıklamada. James sağlam bir genç adam ve Sophie aklına koyduğu her şeyi yapabilir. Kendilerine bir ömür boyu sevgi ve mutluluklar diliyoruz. Bizim yarımız kadar bile mutlu olsalar, uzun ömürlü olurlar.”

Bu arada, Sophie’nin evliliğe dair ipuçları almak için harika rol modelleri vardır. Gene ve Shannon, koridorda birlikte yürümeye karar vermeden önce 28 yıl birlikteydiler. Bu süre zarfında, çift karşıladı Nick (22 Ocak 1989 doğumlu) ve Sophie (7 Temmuz 1992 doğumlu). Gene sonunda Shannon’a kendi realite şovlarında evlenme teklif etti. Gene Simmons’ın Aile Mücevherleri 2011’de ve 1 Ekim 2011’de Nick ve Sophie’nin de bulunduğu lüks bir Beverly Hills düğünde evlendiler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/gene-simmons-daughter-sophiewedding-dance-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir