Genç Annemin Maci Kitabı Ortaokuldan Mezun Olan Oğlunu Kutluyor


Hay aksi, göz kırptın ve şimdi Genç anne yıldız Maci Rezervasyonen büyük çocuğu liseye gidiyor.

18 Mayıs’ta üç çocuk annesi, eski sevgilisiyle bir aile fotoğrafını paylaştı. Ryan Edwards14 yaşındaki oğlu bentley edward ortaokuldan mezun olmak. İçinde instagram resim, Bentley annesi ve üvey babasıyla dışarıda dikilirken lacivert bir takım elbise giymiş olarak görüldü. Taylor McKinneyve kardeşler Jayde McKinney7 ve başına buyruk McKinney6.

31 yaşındaki Maci, “Ve ortaokul bölümü de böyle bitiyor” diye yazdı. instagram. “Seninle gurur duyuyorum Benny, bir sonraki bölümün harika olacak… yolculukta neşe bul! #bennybaby #önemli olan şeyler #8.sınıf mezuniyeti.”

Maci, MTV realite dizisinin pilot bölümünde televizyona ilk çıkışını yaptığında lisedeydi, Bentley’e hamileydi ve Ryan’la ilişkisi vardı. 16 ve hamile Gösteri ayrıca Maci ve Ryan’ın oğullarının doğumundan sonraki ilişkisine ve ebeveynlik mücadelelerine odaklandı. Daha sonra dizinin yan ürün dizisinde rol alacak dört sezonluk bir oyuncu kadrosundan biri oldu. Genç annedaha sonra nişanlandığı o zamanki bebek Bentley ve Ryan ile birlikte.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374991/lessigreaterteen-momlessigreater-s-maci-bookout-celebrates-son-bentley-s-middle-school-graduation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir