Genç Annemin Amber Portwood Kızı Leah ile “Büyük Adım” Atıyor


Amber Portwood çok özel bir hediyenin tadını çıkarıyor.

6 Eylül sezon prömiyeri sırasında Genç Anne: Sonraki Bölümizleyiciler MTV realite star mark kızı izledi Leah13. yaş gününü kutlama yemeğine katılarak kutladı.

Drama içermeyen etkinlikte Amber, gecenin sonunda bir kucaklaşmadan önce ayrı yaşadığı kızına bir hediye verdi.

Amber, MTV kameralarına “İlişkimiz üzerinde çalışıyoruz ve sabırlıyım” dedi. “Geçen yıl kızım yer istedi ve onun sınırlarına saygı duyarak yanında olmak için elimden geleni yapıyorum.”

Gösterinin ilerleyen saatlerinde Leah babasıyla konuştu. Gary Shirley ve annesinin katılmasından keyif aldığını söyledi. “Birlikte dost olmamızı ve herhangi bir sorun ya da hiçbir şey olmamasını istiyorum” dedi. “Herhangi bir gerginlik yaşamak ya da onunla garip olmak istemiyorum.”

Leah, “Büyük bir adım attığımızı hissediyorum” diye ekledi. “Hala garip çünkü çoğu zaman ne diyeceğimi bilmiyorum ama bir şeye sahip olmak için büyük bir adım atıyoruz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344445/teen-mom-s-amber-portwood-takes-big-step-in-relationship-with-estranged-daughter-leah?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir