Genç Annemden Gary Shirley, Kendisinin ve Amber’ın Kızı Leah’ı Onurlandırıyor


Gary Shirley küçük kızını kutluyor.

bu Genç anne yıldız kızı için bir doğum günü haraç kaleme aldı Leaheski sevgilisiyle paylaştığı Kehribar Portwood14. doğum günü şerefine.

Gary, “Harika kızım Leah Shirley’e çok mutlu bir doğum günü diliyorum, o çok zeki bir genç hanım ve daha iyi bir çocuk isteyemezdim” diye yazdı Gary. 12 Kasım. “Seni çok seviyorum Leyla.”

Gary’nin kızı için yaptığı doğum günü notu, Leah’ın 13. doğum günü kutlamasının filme alınmasından bir yıl sonra gelir. Genç Anne: Sonraki Bölüm. 6 Eylül bölümünde görüldüğü gibi Amber, görüşmediği kızı için etkinliğe katıldı.

Amber, bölüm sırasında “İlişkimiz üzerinde çalışıyoruz ve sabırlı oluyorum” dedi. “Geçen yıl kızım yer istedi ve ben onun sınırlarına saygı duyarak onun yanında olmak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum.”

Leah’ın karşılaşma hakkında ne hissettiğine gelince, Leah bölüm sırasında babasına “Birlikte arkadaşça olmamızı ve herhangi bir sorun falan yaşamamamızı istiyorum” dedi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354623/lessigreaterteen-momlessigreater-s-gary-shirley-honors-his-and-amber-portwood-s-daughter-leah-on-14th-birthday?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir