Genç Anne Şap Chelsea Houska HGTV Hayallerini Nasıl Gerçekleştirdi?


Artık, Cole’un zamanını, örneğin çocukların oynaması için evlerinin bir kopyasını yaparak, babaları için güçlü bir dava oluşturarak geçirdiği çiftlikteki günlük yaşamlarına dair çok gerçek bir bakış sunabiliyorlar. yol boyunca yıl onurları.

Chelsea, bu hareketin neden “çok doğru” hissettirdiğini paylaşarak, “Televizyona geri döneceksek, bunun neşeli bir şey olmasını, iyi hissetmesini ve gerçek benliklerimizi gösterebilmeyi istedim,” dedi. Kendi ifadesiyle, “Bu, bunu yapmak için harika bir fırsattı.”

Ve güçlü Chip-and-Joanna hisleri alıyorsanız, yanılmıyorsunuz: DeBoers, Gaines ekibinin biraz daha az tersane ve biraz daha fazla siyah kabine sahip bir Midwest versiyonunu sunuyor.

Hevesli Chelsea’nin yaptığı bir karşılaştırma. Sabitleyici Üst fan, TBH ile gayet iyi. “Demek istediğim, Chip ve Joanna’nın iltifatı muhtemelen alabileceğimiz en büyük iltifat,” diye paylaştı. “Çünkü gol gibi.”

Ve HGTV evrenindeki herhangi biriyle alışveriş yapmaktan kuşkusuz mutlu olacakları halde, şimdilik kocası, “Biz sadece kabul edilmek istiyoruz” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361087/why-now-was-the-right-time-for-lessigreaterteen-momlessigreater-alums-chelsea-houska-and-cole-deboer-to-return-to-tv?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir