Gelinliğini Giydi – Hollywood Life


Emma Stone


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock

Emma Stone Durum ne olursa olsun her zaman kırmızı halıda bir açıklama yapar ve 2 Mayıs’ta 2022 Met Gala’da yaptığı da tam olarak budur. elbise aslında düğününden sonraki partide giydiği elbisenin aynısı.

Emma Stone
Emma Stone, 2 Mayıs’taki 2022 Met Gala’da bu beyaz V yakalı Louis Vuitton elbisesiyle muhteşem görünüyordu. (Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock)

Emma’nın kolsuz ipek elbisesi, şifon omuz askılı, dalgalı bir V yakaya sahipti. Elbisenin alt yarısında kristal ve boncuklu süslemelerle süslenmiş tüylü bir etek vardı. moda rapor edildi“Emma Stone’un elbisesi aslında daha önce hiç görülmemiş, düğün sonrası partisinde giydiği özel bir parça.”

Emma Stone
Emma’nın tüylerle süslenmiş beyaz elbisesi aslında onun düğün sonrası partisinde hiç kimsenin görmediği elbisesiydi ve bu vesileyle onu yeniden giydi. (Matt Baron/Shutterstock)

Emma elbisesine kalın gümüş bir bilek kayışı ile bağlanan beyaz kare burunlu bir çift ayakkabı ile tarz kazandırdı. Görkemine gelince, kızıl saçlarını ortadan ikiye ayırdı ve tekrar şık bir topuz yaptı. Boğucu bir inci dumanlı göz, büyük bir allık ve parlak pembe bir dudak ekledi.

Emma evli Cumartesi gecesi canlı bölüm yönetmeni, Dave McCary, Eylül 2020’de. Çift ilk kez 2016’da Emma şovdayken tanıştı ve Dave aslında onun bantlanmış bölümlerinden birini yönetti. Çift, bir kız çocuğu olan ilk çocuklarını dünyaya getirdi. Louise Jean McCary13 Mart 2021’de.

Düğün törenleri gizli tutulurken, özel gününden en az bir gelinlik gördüğümüz için minnettarız.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/emma-stone-met-gala-2022-wedding-dress/

Yorum yapın