Gelin ve Selena Gomez’in Avrupa Maceralarına Bir Göz Atın


Aynı etkinlikteyken yeniden bağlandığından beri Eylül 2022’de Nicola ve Selena, birbirlerinin akıl sağlığı yolculuklarında nasıl desteklendiklerini paylaşmak da dahil olmak üzere son birkaç aydaki yakın bağlarına dair kısa bilgiler paylaştılar.

Aslında, Bates Motel şap bile son zamanlarda kendisi, Selena ve Brooklyn arasındaki bir konuşmada samimi oldu. Harika akılSelena’nın ortak kurduğu ruh sağlığı örgütü , halkın gözü önünde yaşarken ruh sağlığı hakkında.

31 Mayıs tarihli yazısında Nicola kendisi ve Brooklyn hakkında “İkimiz de kesinlikle kaygılanıyoruz,” dedi. “Kesinlikle endişeleniyorum ve bunun gerçekten mücadele ettiğim bir şey olduğunu düşünüyorum.”

Bunun bir kısmı da internette karşılaştığı eleştirilerden kaynaklanıyor. “Görünüşüm falan hakkında yorum yaparlarsa, bu beni rahatsız etmez” diye devam etti. “Ama beni gerçekten rahatsız eden şey, çok asılsız bir şey söylediklerinde ve bu sadece apaçık bir yalan olduğunda ve ben de yanıt vermek ve ‘Bu doğru değil’ gibi demek istiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376357/come-and-get-a-glimpse-inside-selena-gomez-s-european-adventures?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir