Geçmiş İlişkileri Hakkında Her Şey – Hollywood Life


angelina jolie


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Angelina Jolie onlarca yıldır en ünlü aktrislerden biri oldu! Oyuncuların kızı Jon Voigt ve Marcheline Bertrand, 47 yaşındaki Angelina, eğlence sektöründeki kariyerine çocukken başladı ve ilk kez 1982’de babasıyla birlikte ekrana çıktı. O zamandan beri, çok sayıda hit filmde rol aldı. Kız, Kesildi, bunun için bir Oscar kazandı ve bunun gibi daha birçok hit Zararlı, Değişken, ve sonsuzlar.

Angelina’nın özel hayatı, filmleri dışında hayranları arasında uzun zamandır tartışılan bir konu! Hayırsever çabalarından flört hayatına kadar, hayranlar aktrisi kariyeri boyunca yakından takip etti. Kariyeri boyunca üç kez evlendi. Angelina’nın flört tarihi hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin!

Angelina’nın ilk erkek arkadaşı

Ne zaman zararlı star 14 yaşındaydı, ailesiyle birlikte taşınan bir erkek arkadaşı vardı, 2003’te yaptığı bir röportajda açıkladı Kozmopolitan. Angelina, erkek arkadaşının taşınmasına izin verme kararını verirken annesine “ilgili” davrandığını söyledi. “14 yaşımdayken ya erkek arkadaşımla sokaklarda pervasız olacaktım ya da o benimle yatak odamda olacaktı. yan odada annemle” dedi ve onun yanında kalmasını sağlayarak her gün okula gittiğini söyledi. “Yani garip bir şekilde, gerçekten doğru olanı yaptı. Beni beladan uzak tuttu.”

Jonny Lee Miller

Geçmiş İlişkileri Hakkında Her Şey – Hollywood Life
Angelina ve Jonny, ‘Hackers’ setinde tanıştıktan sonra çıktılar. (Deklanşör)

Angelina’nın ilk yüksek profilli ilişkisi, filmdeki ilk çıkış rollerinden birinde geldi. bilgisayar korsanları 1995’te. Angelina rol arkadaşıyla çıkmaya başladı Jonny Lee Miller, 49. Çift, prodüksiyon bittikten sonra bir romantizm alevlendirdi ve Mart 1996’da evlendiler. Angelina, ani evlilik hakkında bir röportajda konuştu. New York Times. “Birdenbire birinin karısı oldun. Ve sen, ‘Oh, ben artık bir çiftin yarısıyım. Ben beni kaybettim.”

Çift, bir yıllık evlilikten sonra ayrıldı ve boşanmaları 1999’da sonuçlandı. Boşanmaya rağmen, eski sevgililer iyi durumda görünüyor! bu bilgisayar korsanları yıldızlar Ekim 2021’de Los Angeles’ta birlikte akşam yemeği yerken görüldü ve aktrisin eski sevgilisini oğullarıyla tanıştırdığı bile bildirildi.

Jenny Shimizu

Geçmiş İlişkileri Hakkında Her Şey – Hollywood Life
Jonny ile olan ilişkisinden sonra Angelina, Jenny ile kısa bir romantizm yaşadı. (Deklanşör)

Angelina model ve oyuncuyla tanıştı Jenny Shimizu, 54, çift film üzerinde çalışırken tilki ateşi. İlişkilerinin tam zaman çizelgesi net olmasa da, 1996’dan 2000’e kadar süren bir romantizm yaşıyor gibi görünüyorlar. Tuz aktris ile 1997 röportajında ​​Jenny hakkında fışkırdı kız arkadaşlarbaşına Kozmopolitan. “Kocamla evlenmeseydim muhtemelen Jenny Shimizu ile evlenirdim. Onu ilk gördüğüm anda aşık oldum” dedi.

Angelina’nın Jenny ile olan romantizmi onun için ufuk açıcı bir deneyimdi. “[I was] Bir anda erkeklere, ama bir kadına karşı hissettiğim bu hisleri birdenbire hissettiğimde şaşırdım” dedi. 20/20 görüşme, başına Bize Haftalık. Jonny’de olduğu gibi, ilişkileri yürümese de ikisi hala arkadaş gibi görünüyor. Jenny’nin Angelina’yı 2012 düğününe davet ettiği bildirildi. Michelle Harper, başına Liste.

Billy Bob Thornton

Geçmiş İlişkileri Hakkında Her Şey – Hollywood Life
Billy Bob ve Angelina, 2002 Altın Küre’de kırmızı halıda yürüyorlar. (Deklanşör)

Jonny’den boşandıktan sonra Angelina evlendi. Billy Bob Thornton, 66, 2000. İkili, özellikle boyunlarına birbirlerinin kanından bir şişe takarak, eksantrik görünen sevgi gösterileri için anında medya sansasyonları haline geldi. Kulağa garip gelse de, Kötü santa star, HFPA’larla 2018’de yapılan bir röportajda göründüğünden çok daha az ürkütücü olduğunu söyledi Konuşmada podcast, aktrisin eve “basit” bir kit ile geldiğini söyledi. “’Hey, parmağımızı iğne ile sokalım ve orayı biraz bulaştıralım ve birbirimizden uzaklaşınca kolyeyi takalım.’ Bu kadar kolaydı ama basına yansıdığı zaman sanki boynumuzda bir kova kan varmış gibi geliyordu” dedi.

Çiftin daha tipik sevgi gösterileri de vardı. Billy, 2001 albümü için “Angelina” adlı bir şarkı yazdı. Aktris ayrıca Billy’nin adının bulunduğu bir dövme yaptırdı, ancak o zamandan beri kaldırılmış, göre Güneş. Çift 2002’de ayrıldı ve 2003’te boşanmalarını sonuçlandırdı, ancak görünüşe göre ikisi de birbirleriyle hala iyi durumdalar!

Brad Pitt

Geçmiş İlişkileri Hakkında Her Şey – Hollywood Life
Angelina’nın en uzun süredir devam eden ilişkisi Brad Pitt ile oldu. (Deklanşör)

Angelina üçüncü kocasıyla tanıştı Brad Pitt, 2005 filmini çekerken en çok tanınan ilişkisi olacak olan 58 yaşındaydı. Bay ve Bayan Smith. Çift, 2006 yılında aşklarıyla halka açıldı ve 12 yıllık aşkları boyunca “Brangelina” olarak adlandırıldılar. Çift, Ağustos 2014’te evlendi. Brad, ilişkileri sırasında Angelina’nın evlat edindiği üç çocuğunu da evlat edindi. (Maddox, Pax, ve Zahara)ve çiftin üç biyolojik çocuğu vardı (Shiloh, Knox, ve Viyana) bir arada. Brangelina, ilişkileri boyunca aynı zamanda medyanın sevgilisiydi ve birçok insan ilişkilerini yakından takip ediyordu.

Ne yazık ki, çift Eylül 2016’da ayrıldı. Üç yıl sonra, çiftin boşanması 2019’da sonuçlandı, ancak boşanma olayın ardından dağınık hale geldi. Çift, çocukları için uzun ve zorlu bir velayet savaşına girdi. Brad ayrıca Angelina’ya, her ikisinin de ortak sahibi olduğu bir şaraphanedeki hissesini sattıktan sonra dava açmıştı.

Boşanma Sonrası Söylenti Romantizm

Geçmiş İlişkileri Hakkında Her Şey – Hollywood Life
Brad’den boşandığından beri Angelina’nın The Weeknd ile çok zaman geçirdiği görüldü, ama onlar sadece arkadaş olabilirler! (Deklanşör)

Brad’den ayrıldığından beri, Angelina’nın onayladığı halka açık aşkları olmadı, ancak bu, ayrılıktan bu yana insanların ilişki durumu hakkında spekülasyon yapmasını engellemedi! Oscar ödüllü oyuncu, “Blinding Lights” şarkıcısı ile yemeğe çıktı Hafta sonu Temmuz 2021’de hayranlar sadece arkadaş mı yoksa başka bir şey mi olduklarını merak ederken, şarkıcıya yakın bir kaynak HollywoodYaşam sadece arkadaş olduklarını. “Angie ile harika bir dostluk kazandı ve çocuklarıyla tanıştı, ancak çok fazla şey oldu. en Sadece arkadaşça ve iş olduğu için tam bir ilişki söz konusu olduğunda yukarı ve yukarı. Bunu söylemek çok erken olur enAngelina şu anda ailesine daha fazla odaklandığı için ikiniz de bir çiftsiniz” dediler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/angelina-jolie-dating-4759213/

Yorum yapın

SMM Panel