Geçen Yıl Bu Ruj Gölgesini 2.4 Milyon Kişi Satın Aldı ve Satışta


Neden bu kadar çok insan bu MAC rujuna bayılıyor?

İşte bazı parlayan, 5 yıldızlı incelemeler MAC alışveriş yapanlar.

“Orta ten rengi bir ten rengim var. Yarı siyah, yarı Asyalıyım. Biber tenime çok yakışıyor. Ruj, yiyip içerken bile devam ediyor. Daha sonra başka bir katman eklemem gerekirse, tekrar iyi oluyor. Bu iyi bir şey. genel olarak ürün,” dedi bir MAC müşterisi.

Bir diğeri, “Bu rengi SEVİYORUM. Turuncu ton ve tuğlanın mükemmel kombinasyonu” dedi.

Bir başkası, “Biber bana Glasgow’daki mağaza çalışanı tarafından önerildi, çünkü ateşli bakır saçlarım var ve saçımla ve ten rengimle mükemmel gittiği için çok açık değil çok koyu değil, mat bulduğum için de çok nemlendirici. Dudaklarımda kuru olan rujlar bu değil, ayrıca 10 saat iyi gidiyor.”

Gölgenin bir hayranı, “Yine 20’li yaşlarımda kırmızı ruj oyununa geç kaldım, ama geç olması hiç olmamasından daha iyi! Biber benim en sevdiğim dudak rengi! Muhtemelen oradaki birçok insan gibi, çok endişeliydim. kırmızı ruj sürmenin ten rengime iyi gelmeyeceğini düşünmekle ilgili… Aslında çok parlak değil, ama sadece yeterince kırmızı/kahverengi/turuncu.Ten rengime çok yakışıyor ve beni bu hale getirdiğine inanamıyorum Denemek için sabırsızlanıyorum. Bunun üzerlerinde iyi durmayacağını düşünen herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Olacak!! Giyiyorum ve anında daha uyumlu hissetmemi sağlıyor. Bunu seviyorum!!”

Bir MAC müşterisi, “Bana bir ruj seti hediye edildi ve biber keşfettim. OMG bu benim favorim, süper gurur verici ve gün boyunca nasıl sürdüğünü seviyorum. Biraz balsam bile harika!”

Uzun zamandır MAC müşterisi olan bir müşteri, “Onları seviyorum, benimle her yere gidiyorlar. Biber aslında annemin 1993’te giymeme izin verdiği ilk rujdu. Bu yüzden kalbimde özel bir yeri var” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329725/mac-chili-lipstick-2-million-sales?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın