Gece Ajanının Kaderi Açıklandı


Peter Sutherland davada kalıyor.

Netflix’e düştükten sadece altı gün sonra, Gece Ajanı– başrolde Gabriel Basso FBI ajanı Sutherland olarak – ikinci sezon için yenilendi.

Dizinin yaratıcısı, “Gösteriye gösterilen muazzam tepkiyi görmek büyük bir keyifti ve oyuncu kadromuz, yazarlarımız, yönetmenlerimiz, ekibimiz ve Sony Pictures Television ve Netflix’teki ortaklarımız için bir onurdur.” Shawn Ryan bir açıklamada söyledi. “Yeni keşfedilen hayranlarımızla Night Action’ın diğer maceralarını paylaşmak için ikinci sezonda çıldırmaktan daha gururlu veya daha heyecanlı olamazdık.”

Göre Matthew Shirk aynı isimli roman, Gece Ajanı Netflix’in İngilizce TV listesinde 168 milyon saatin üzerinde izlenme ile 1 numaradan giriş yaptı.

“Görmekten gurur duyuyoruz. Gece Ajanı çığır açan bir performans sergileyin ve dünya çapında anında benimsenin.” Jinny HoweNetflix Drama Dizilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı, şunları söyledi. “Shawn Ryan, Gabriel Basso’nun yer aldığı yıldız bir kadroyla izleyicilerin doyamayacağı bir casus gerilim filmi hissi yarattı. Luciane Buchanan Ve Hong Chauve onlara sevdikleri aksiyon ve gerilimi daha fazla getirmek için buradayız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369815/the-fate-of-lessigreaterthe-night-agentlessigreater-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir