Geç Rapçi Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Şey – Hollywood Life


PnB Kaya öldü


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Rapçı PnB Kaya 12 Eylül’de Los Angeles’ta soyulup vurulduktan sonra öldü. Los Angeles zamanları. Doğum adı PnB Rock olan Rakim Allen, 30 yaşındaydı. Los Angeles polisine göre Kaptan Kelly MunizPnB kız arkadaşının ardından hedef alındı, Steph Sibounheuan, sosyal medyada Roscoe’s Chicken & Waffles’ta yemek yerken çekilmiş silinmiş bir fotoğrafını yayınladı ve Main Street ile Manchester Avenue’nin köşesinde olan konumu etiketledi. Kelly yayına verdiği demeçte, “Kurbanı vurdu ve bir kaçış arabasının yan kapısından kaçtı ve ardından otoparktan kaçtı” dedi.

LAPD’den bir memur onayladı HollywoodYaşam “Manchester Ave’nin 100 bloğunda” bir çekim meydana geldi. öğleden sonra 1: 30’da ve “memurlar yanıt verdi ve bir kurbanın acı çektiğini buldu.” Göre KerePnB hastaneye nakledildi ve burada saat 13:59’da öldüğü açıklandı.

“Bencil” rapçi kısa süre önce bağımsız bir sanatçı oldu ve Instagram biyografisine dahil etmesine rağmen bu başarıdan gurur duyuyordu. Son albümü “Luv Me Again” 3 Eylül’de çıktı. Philadelphia doğumlu rapçi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

PnB Kaya öldü
PnB Rock, 12 Eylül 2022’de 30 yaşında vurularak öldü (Fotoğraf: Stephen Lovekin/Shutterstock)

PnB Rock, Beat Üretmede En İyi Olduğunu Düşündü

PnB kendini bir vokalist gibi hissetmedi ve kendisini bir sanat veya tür kategorisine “etiketlemek” istemedi. “S-t’nize hala rap katarken kendinizi nasıl etiketlersiniz?” diye tartıştı Kağıt Dergi 2017 yılında (aracılığıyla LA Times). “İnsanlar benim rapçi olduğumu söyleyemez ama ben de kendimi şarkıcı gibi hissetmiyorum. Süper yüksek notlar alıp çıldırmayacağım. sana veremem Chris Brown Şarkı söyleme. Sadece iyi melodiler aldım.”

Tacos, PnB’nin Favori Yemekleriydi

PnB, sığır eti tacolarının büyük bir hayranıydı. “Ben her zaman taco yerim,” diye fısıldadı. Sigorta Aralık 2017’de, onları her zaman kayıt stüdyosunda yediğini de sözlerine ekledi. “Sığır eti tacolarını gerçekten seviyorum. Sosları severim, marullu ekşi kremayı, peyniri… bozamazsın. Muhtemelen 3.000 taco yiyorum. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde taco yiyebilirim.”

PnB Kaya öldü
PnB Rock, Vine’a başladı ve ardından profesyonel kariyerine resmen başlayan rekor bir anlaşma imzaladı (Fotoğraf: Earl Gibson III/Shutterstock)

Drake, PnB İçin Büyük Bir İlhamdı

ile aynı röportajda SigortaPnB Kanada doğumlu rapçiyi dinlediğini açıkladı Ejderha 8 yaşında bir çocuk merkezinde olduğu ve yeni bir müzik tarzının önünü açtığı için onu övdüğü için. “Benim dönemimde ondan önce kim rap yapıp şarkı söylüyordu?” Drake ile bazı işbirlikleri olduğunu açıklamadan önce sordu. “Ona az önce iki şarkı gönderdim, onlar hakkında gerçekten çok konuşuluyor. Bana şarkılarımdan birinin en sevdiği şarkılardan biri olduğunu söyledi – yaptığım bir remix [of French Montana and Swae Lee‘s] ‘Unutulmaz.’ Temel olarak, ‘Şarkı zaten bir hit oldu, zaten bir hit, süper süper bir hit nasıl yapabildiğini bilmiyorum’” dedi. “Lanet olsun dedim. Drake bunu müziğim için mi söyledi?’” PnB ayrıca rapçi şansı, Ed Sheeran, Wiz Khalifa, genç eşkıyave daha fazlası kariyeri boyunca.

PnB’nin En Sevdiği Şarkı Onun İçin Çok Kişiseldi

PnB ayrıca ilk stüdyo albümünden en sevdiği şarkıyı da açıkladı, Bu Titreşimleri Yakalayınile yaptığı röportajda Sigorta. C“Baskı” ile ilgili olarak, büyüyen kariyerini ve kişisel yükümlülüklerini ele almakla ilgilidir. “Yakın zamanda kardeşimi kaybettim, biliyor musun?” O başladı. “Ben ve annem, bebek annem, benim gibi bir oraya bir buraya gidip gelmek gibiydik, eskiden olduğu kadar etrafta olmaya vakit bulamamıştık. Herkes… benim bu lüks hayatı yaşadığımı düşünüyor, ne dediğimi anlıyor musunuz? Ama yine de omuzlarımdaki baskıyla uğraşıyorum. Şarkıda bahsettiğim şey buydu.” PnB iki kızı paylaştı, Milano ve Xurionun kız gibi, Steph.

PnB Sonsuza Kadar Steph İle Olmak İstiyordu

Steph ve PnB’nin iniş çıkışları olmasına rağmen, rapçi hayatının geri kalanını iki çocuğunun annesiyle geçirmek istediğini açıkça belirtti. “Angel Energy” adlı bir şarkıda, ona olan aşkını anlattı ve arka planda çalan şarkıyla birlikte kliplerden oluşan bir video derlemesini Instagram’da paylaştı. 20 Temmuz’da paylaştığı Instagram gönderisinin başlığında, Stephanie’yi “daha güçlü, daha manevi ve daha akıllı” yapan “gerçek bir hayat arkadaşı” olarak nitelendirdi. Ayrıca, “sonsuzluğun geri kalanını” onunla geçirmeyi dört gözle beklediğini söyledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/12/who-is-pnb-rock/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir