Geç NFL Efsanesinin 6 Çocuğu Hakkında Her Şey – Hollywood Life


jim kahverengi çocuklar


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Albert Pena/Csm/Shutterstock

  • Jim Brown, 1957’den 1965’e kadar Cleveland Browns için bir NFL bekiydi.
  • Altı çocuk babasıydı.
  • Jim en son 1997’de evlendiği Monique Brown ile evlendi.
  • 19 Mayıs 2023’te karısı, NFL yıldızının önceki gece Los Angeles’taki evlerinde öldüğünü açıkladı.

Zamanın testine dayanan birçok sporcu mirası vardır ve Jim Brown(d. 17 Şubat 1936), onlardan biriydi. Rahmetli futbolcu, 1957’den 1965’e kadar Cleveland Browns’ta bek olarak geçirdiği zamanlarla tanınıyordu. Jim, kariyeri boyunca bir futbol salonu oldu, ancak kariyerinin zirvesinde hayatını adamak için emekli oldu. Bir sivil haklar savunucusu olmak, başına AP. Ne yazık ki karısı, Monique Brownsevgili kocasının ölümünü duyurmak için 19 Mayıs 2023’te Instagram’a gitti.

Notunda, “Kocam Jim Brown’ın vefatını derin bir üzüntüyle duyuruyorum. bir fotoğraf onlardan başladı. Dün gece Los Angeles’taki evimizde huzur içinde geçti. Dünya için o bir aktivist, oyuncu ve futbol yıldızıydı. Ailemiz için o sevgi dolu ve harika bir koca, baba ve büyükbabaydı. Kalbimiz kırıldı…” Jim’in vefatına dair bu üzücü haberin ortasında, işte yetişkin çocuklarına daha yakından bir bakış.

Kimberly B Kahverengi

Jim’in çocuklarından birinin kızı da var, Kimberly B Kahverengi. Profesyonel bir sporcu olan bir babası olmasına rağmen, Kimberly kendi yolunu izlemeyi seçti ve bir aktris, sorumlu yapımcı ve eğlence merkezi olmaya devam etti. Şovun yaratıcısı ve baş yapımcısıdır. Efsanelerin KızlarıAmazon Prime filminde başrol oynamanın yanı sıra Miami’de Bir Gece.

Gururlu kızı sık sık babasını öne çıkardı Instagram’da ona gururla bir dilek dilemek için doğum günün kutlu olsun ve yıllar boyunca Babalar Günü kutlu olsun. Kimberly, vefatından üç ay önce bir paylaşımda bulundu. video montajı Jim’in doğum gününü 17 Şubat 2023’te kutlayacak. [heart emoji] SEN!! Bu dünyada olduğunuz her yıl, ALLAH’ın bir lütfudur! #87 SENİ SEVİYORUM BABA Damarlarımda ne kan akarsa aksın ve hiçbir şey bunu değiştiremez,” diye başladı yazıya. “Sen benim destekçim, bilgeliğim ve boyun eğeceğim bir adam örneği oldun. Bana harika bir adamın nasıl davrandığını ve nasıl göründüğünü gösterdin. Sen benim hayatımdaki ışıksın İyi ki doğdun baba‼️”

Aris Kahverengi

Jim ve Monique’in de bir oğlu oldu, Aris Kahverengi, 21, yaklaşık 30 yıllık evlilikleri boyunca. Oğlu, babasıyla benzer bir yol izledi ve 2020’de Hampton Üniversitesi takımına katılan profesyonel bir lakros oyuncusu. NBC Sporları. O zamandan beri silinmiş bir gönderide Instagram aracılığıyla “Hampton Üniversitesi’nde 1. Lig lakros oynamaya olan bağlılığımı duyurmaktan gurur duyuyorum ve kutsanmış durumdayım” diye yazdı. “Yol boyunca bana yardım ettiği için Tanrı’ya, aileme, arkadaşlarıma ve koçlarıma teşekkür etmek istiyorum.”

Aris gururlu bir oğuldu ve babasını yıllar boyunca Instagram’da da öne çıkardı. Son olarak, 2023’te vefatının ışığında Jim için özel bir övgü paylaştı. “Harika bir baba ve rol modeliydin. Sana babam diyebildiğim ve senden çok şey öğrendiğim için çok şanslıyım” dedi. altyazı başladı (yukarıya bakın). “Bana herkesin isteyebileceği en iyi çocukluğu verdin ve her zaman mutlu olmamı istedin. Bunun için ne kadar teşekkür etsem azdır. Seni seviyorum baba. Bundan önce, Aris paylaştı bir fotoğraf Mart 2020’de babasıyla benzer takım elbiseli.

morgan kahverengi

Monique ve Jim’in de bir kızı vardı. morgan kahverengi, profesyonel bir fotoğrafçı olan. Morgan, babası ve erkek kardeşi gibi spora olan tutkularını paylaşıyor ve 2021’de kolej futbolunu sürdürdü. Jim, kızının USC’sinin bir fotoğrafının altına “Bebeğimle gurur duyuyorum..!” yazdı. futbol duyurusu. Esmer güzel bir de paylaştı. Fotoğraf Ağustos 2021’de sahada “Herkese saygı duy, hiçbirinden korkma” başlığıyla.

Babasının ölümünün ardından bir dizi paylaştı. geçmiş fotoğrafları 19 Mayıs 2023’te kendisi ve ailesi hakkında. “’Babam bana nasıl yaşayacağımı söylemedi; o sadece yaptı ve izlememe izin verdi. Babam cömertliği, bilgeliği ve sarsılmaz bağlılığıyla birçok insanın hayatını etkilemiş olağanüstü bir adamdı. Kendimi sorguladığımda bile, babamın potansiyelimi sezme konusunda eşsiz bir yeteneği vardı,” diye başladı tatlı yazısı. “Kendime inanamazken, o inandı. Beni her zaman hedeflerimin peşinden gitmem için cesaretlendirdi, riske girmem ve sıradanlığı asla kabul etmemem için motive etti. Bana engellerin sadece kişisel gelişim ve ilerleme için fırsatlar olduğunu gösterdi. Ve babamın büyüklüğüyle boy ölçüşebilecek bir adamla hiç karşılaşmadığımı itiraf ettiğim için minnettarım.”

Jim N.Brown Jr.

jim brown karısı
Jim ve eşi Monique Brown. (BEI/Shutterstock)

Jim’in en büyük oğlu, Jim N.Brown Jr., aynı zamanda spor kariyerine de devam etti. 1980’lerde North Carolina A&T’de basketbol oynadı. HBCU Oyun Günü. Spot ışıklarının dışında bir hayat yaşadığı için Jim Jr.’ın bugün nerede olduğu hakkında pek bir şey bilinmiyor.

Karen Brown Ward

Jim'in karısı
Jim ve Monique Brown, 2013. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

2016’da Jim’in kızının haberi geldi. Karen Brown Wardvefat etmişti, başına Brunswick Haberleri. Annesinin kim olduğu bilinmemekle birlikte Jim’in ilk eşinden üç çocuğu ağırladığı biliniyor. Sue BrownSimons Adası yerlisi Jim Brown’ın kızı Karen Ward, Pazartesi sabahı Brunswick’teki Güneydoğu Georgia Sağlık Sisteminde vefat etti.

Kim Brown ve Kevin Brown

Jim’in ayrıca iki çocuğu daha olduğu bildirildi. Kim Ve kevin kahverengi, önceki bir ilişkiden. Özel bir yaşam sürdükleri için haklarında fazla bir şey bilinmiyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jim-brown-kids-5103526/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir