Geç Futbolcu Spencer Webb’in Kız Arkadaşı Hamile Olduğunu Paylaştı


Kelly Kay kaybının ardından bazı dokunaklı haberler paylaştı.

Geç Oregon Ducks futbolcunun kız arkadaşı olan Kelly Spencer Webb, 22 yaşındaki çocuğun Temmuz ayında kaza sonucu düşerek vefat etmesinin ardından çocuğunu beklediğini açıkladı. Haberin şerefine, kaleme almak için Instagram’a gitti bir mesaj geç ortağına.

22 Ağustos’ta “Cennet bir melek kazanmadan önce bir melek yarattık” diye yazdı. “Tüm istediğin baba olmaktı… Yukarıdan en iyisi olacağını biliyorum.”

Bir anne olarak geleceğini düşünerek düşüncelerini sürdürdü. Kelly, “Sensiz yapmak zorunda olduğuma inanamıyorum ama senden bir parçaya sahip olacağımı bilmek beni devam ettiriyor” dedi. “Yarı senin, yarı benim olan kişiyle tanışmak için sabırsızlanıyorum.”

İkinizi de sonsuza kadar seviyorum, diye ekledi.

Kelly, bir sonogram ile kendi fotoğraflarını ve “Mirasın olacağım. Senin sesin olacağım. İçimde yaşıyorsun. Bu yüzden seçimi yaptım. Hayatını onurlandırmak için. Yaşayarak” yazan bir mesaj paylaştı. tekrar. seni seviyorum. seni özledim. tekrar görüşürüz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343078/girlfriend-of-late-football-player-spencer-webb-shares-she-s-pregnant-after-his-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir