Geç Davulcu Çocukları Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Taylor Hawkins


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Taylor Hawkins karısı hayatta kaldı Alison Hawkins ve üç çocuğu 26 Mart’ta 50 yaşında vefat ettiğinde. Foo Fighters’ın davulcusu, rock grubuyla yaptığı Güney Amerika turu sırasında Kolombiya’nın Bogota kentindeki otel odasında tepkisiz bulundu. Haberin ardından Taylor’ın nasıl öldüğüne dair çok az ayrıntı vardı, ancak ön bulgulara göre aşırı doz almış olabileceği görülüyor. TMZ. Ölümüne neyin sebep olduğuyla ilgili soruşturma devam ederken, Foo Fighters yaptığı açıklamada bunun “trajik ve zamansız bir kayıp” olduğunu söyledi. Taylor’ın grupla son performansı 20 Mart Pazar günü Arjantin’in San Isidro kentindeki bir konserdeydi.

Taylor Hawkins
Taylor Hawkins, eşi Alison ve kızı Annabelle, 2022’deki film galasına katıldı. (Shutterstock)

Alison ve çocuklar trajik ölüm hakkında henüz bir açıklama yapmamış olsalar da, kocalarına ve babalarına duydukları sevgi yadsınamaz. Taylor ve Alison’ın üç çocuğu hakkında daha fazla bilgi edinin — Oliver, Annabelle ve Everleigh – burada.

Oliver

Taylor, uzun zamandır ortağı ve illüstratör Alison ile 2005 yılında evlendi. Neredeyse iki yıl sonra, ilk çocukları Oliver Shane’i kucaklarına aldılar. Taylor’ın ilk adı da Oliver olduğundan, adını babasının almasına rağmen Shane’i kullanıyor. 2018’de, 12 yaşındaki Shane pop ve Foo Fighters’ın baş şarkıcısına katıldı. Dave Grohl göre, Rolling Stones’un “Miss You” şarkısını coverlamak için Döndürmek. Grohl gitarda, Taylor vokalde ve Shane davuldaydı! O zaman, Taylor şaka yaptı ET Kanada Shane’in “yaklaşık 10 ila 15 yıl içinde işimi devralmaya kendini hazırladığını” söyledi.

Taylor ayrıca 2020’de bir röportaj sırasında itiraf etti. Joe Daly“Oğlum benim/büyük dünya için hazırsın…” gibi duygusal sözlerle Shane hakkında tatlı bir şarkı yazdığını söyledi.

Taylor’ın çıkışa söylediği gibi, “Muhtemelen kayıtlara geçti, bu yüzden oğlum için çaldım ve ‘Bunu rekorunuza koyarsanız, suratınıza yumruk atarım! Benim hakkımda bir şarkı yazacaksan, kulağa Metallica gibi gelmeli! Benim hakkımda saçma sapan, p*ssy bir şarkı istemiyorum baba!’”

Ancak, Oliver’ın yeteneklerini gerçekten gösterdiği yer, rahmetli babasının haraç konseri sırasındaydı. Eylül 2022’de genç, merhum babasının ayakkabılarına adım attı ve filmin bir yorumunu yaptı. Foo Fighters’ babasının Londra’daki haraç konserinde klasik şarkı “My Hero”. Davulları devralan 16 yaşındaki dahi, yanında tutkuyla oynadı. Dave Grohl Taylor’ı hatırlayan yıldız sanatçılarla dolu bir gece boyunca.

Annabelle

Annabelle, Taylor ve Alison’ın ikinci çocuğu ve yakın zamanda 13. doğum gününde bir genç oldu! Shane, kendi şarkısının bir albümde yer almasına son verdikten sonra, Annabelle babasını kendisi hakkında bir saçmalık yapmaya hazırdı! Taylor söyledi Joe Daly Annabelle, “Benim hakkımda bir şarkın olmalı!” dedi.

Taylor Hawkins
Taylor Hawkins ve ailesi 2017’de Malibu’da. (Splashnews)

Taylor, “’Eh, bilmiyorum’ gibiydim” diye devam etti. “Sen ortanca çocuksun ve şu anda ortanca bir çocuk gibi davranıyorsun, ilgi ve onay bekliyorsun. Bunu anlıyorum çünkü Shane’in her zaman başı belada ve bebek (kızı Everleigh) çok tatlı, yani sen ortadasın. Ama sen de benim ikizim gibisin.’ Gerçekten öyle. Ben de düşündüm ki, ‘Neden şarkıya ‘Orta Çocuk’ demiyorum?‘”

Şarkıda, “Küçük ikizim burada seninleyim/Yakın dur, sonuna kadar göreceğiz/Seni nasıl seviyorum ortanca çocuk/Gülünce melekler görüyorum” gibi sözler içeriyor. İngiltere’de Taylor’ın Get the Money adlı solo albümünün çıkış single’ı olarak seçildi. “’Orta Çocuk’ daha çok İngilizce züppe bir şarkı, neredeyse bir T. Rex gibi. İnce Lizzy, glam, yetmişlerin başındaki glam olayı. Bu yüzden Birleşik Krallık’ta onu sevdiler ve geçen gün kızıma ‘İngiltere bunun bekar olmasını istiyor!’ dedim.” Annabelle’in kendinden geçmiş olduğuna şüphe yok.

Everleigh

Taylor ve Alison’ın en küçük çocukları hakkında kamuoyunda fazla bir şey bilinmiyor. Şimdi 8 yaşında olan Everleigh, aslında Annabelle’in “Middle Child” şarkısının videosunda yer aldı. Genç çocuk, klibin başında bir televizyondaki kanalları çevirmek için uzaktan kumandayı kullanarak görülebilir.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/taylor-hawkins-kids-4698189/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir