Geç ’24’ ve ‘Vampire Diaries’ Yıldızı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Geç '24' ve 'Vampire Diaries' Yıldızı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu

  • Annie Wesching en çok ’24’, ‘Bosch’ ve ‘The Vampire Diaries’deki rolleriyle tanınıyordu.
  • Aktris seslendirme yeteneklerini 2013 yapımı video oyunu ‘The Last of Us’a ödünç verdi ve artık HBO’nun hit dizisi haline geldi.
  • Kanserle savaşın ardından Wesching, Ocak 2023’te 45 yaşında öldü.

Hollywood çok erken bir yıldızını daha kaybetti Annie Wesching 2023 yılının Ocak ayında 45 yaşında kanserle özel bir mücadelenin ardından vefat etti. Genç oyuncu en çok dizideki rolleriyle tanınıyordu. 24, boschve Vampir Günlükleri. Daha yakın zamanlarda Annie, uzaylı süper kahraman Karolina’nın annesi Leslie Dean rolünü üstlendi. Marvel’in Kaçakları, onun üzerine kaydettiği instagram.

Geç '24' ve 'Vampire Diaries' Yıldızı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Annie Wesching, Ocak 2023’te 45 yaşında öldü. (Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu)

Annie’nin üzücü ölüm haberinin ardından kocası Stephen Dolu bir bildiri yayınladı. “Bugün bu ailenin ruhunda büyük bir delik var. Ama bize onu doldurmamız için gereken araçları bıraktı” mesajı okundu. Hollywood Muhabiri. “En basit anda mucizeyi buldu. Dans etmek için müziğe ihtiyacı yoktu. Bize maceranın seni bulmasını beklememeyi öğretti. Git bul onu. O heryerde.’ Ve onu bulacağız.

“Oğullarımızı, hayatının gerçek aşklarını, dolambaçlı garaj yolunda ve caddede sürerken, BYE diye bağırırdı! İşitme mesafesinden çıkıp dünyaya girene kadar, ”diye devam etti üç oğluna atıfta bulunarak. “Çaldığını hala duyabiliyorum. Güle güle dostum. ‘Sizi seviyorum küçük aile…’”

Aşağıdaki geç yıldız hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

1. Annie nereliydi?

Yetenekli yıldız St. Louis, Missouri’de doğdu. Kumlu ve Frank Wesching. Sosyal medya hesabında paylaştığı Noel fotoğrafında da kanıtlandığı gibi, Annie sevimli bir bebek olduğu için ebeveynler çok sevinmiş olmalı. burada. Annie, 1999’da BFA ile mezun olduğu Millikin Üniversitesi’ne gitmeden önce müzikal tiyatro ve rekabetçi İrlanda dansında performans göstererek büyüdü. THR.

2. Hollywood’a pembe diziyle başladı

Geç '24' ve 'Vampire Diaries' Yıldızı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Annie Wesching, Marvel’ın ‘Runaways’ filminde rol aldı. ‘(Everett Koleksiyonu)

İlk büyük rolü ve 80 bölümle en uzun soluklu rolü, televizyon yapımcısı Amelia Joffe rolüydü. Genel Hastane. Daha sonra 7. ve 8. Sezonlarda Renee Walker’ı canlandırdı. 24, ve büyük izleri vardı Kaçaklar, Günümüze Gelen, Zamansız, ve Çaylakona göre imdb. Ve Annie, annesini oynayan yeni bir hayran kitlesi buldu. Paul Wesley ve Ian Somerholder’ın vampirler, Stefan ve Damon, üzerinde Vampir Günlükleri.

Daha yakın zamanlarda, son dizide inanılmaz bir rol oynadı. Yıldız Savaşları franchise denir Uzay Yolu: Picard. Bu dünyanın dışında bir tam vücut kostümü ve makyajı sallayan Annie, üzerinde görüldüğü gibi, her santimi Borg Kraliçesiydi. Instagram.

3. Annie, orijinal video oyunu ‘The Last of Us’ta Tess’i seslendirdi.

Annie, 2013 video oyununda Tess karakterini seslendirdi. Bizden geriye kalanlar, Boston’da bir zombi kıyametinden kurtulan sertleşmiş birini oynuyor. HBO’nun artık başrol oynadığı oyunun bir uyarlaması var Pedro Pascaloynadığı Tess karakteri ile Anna Torv.

4. Hollywood’daki patronları ona tatlı övgüler yağdırdı

Geç '24' ve 'Vampire Diaries' Yıldızı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Annie Wesching’in ’24’te bir rolü vardı. (Everett Koleksiyonu)

Ölüm haberinin ardından, Annie’nin patronu ve dizi sorumlusu Vampir Günlükleri, Julie Plec, çevrimiçi olarak ona haraç ödedi. “’24’ten itibaren hayran oldum ve Annie’nin şehirdeki en ateşli iki vampire annelik yapmasını sağlayabildiğim için şanslıydım… RIP Annie, seni harika ruh,” Julie tweet attı.

Bu biziz yaratıcı yönetmen Neil Druckmann oyuncu hakkında yürek burkan bir mesaj da paylaştı. “Güzel bir sanatçıyı ve insanı kaybettik. Kalbim paramparça” diye Twitter’da yazdı. ekledi, bir GoFundMe sayfası ailesini desteklemek için yaratılmıştı.

4. Annie 3 oğlu olan sevgi dolu bir anneydi.

Annie’nin kocası Stephen’ın ifadesinde belirttiği gibi, Annie’nin üç oğlu “hayatının gerçek aşklarıydı”. GoFundMe notlarında Annie’nin “ailesi için yaşadığı” da söylendi. Notta, “İşini sevdi ve arkadaşlarına değer verdi, ancak Steve ve çocuklar onun her şeyiydi. Steve’in çalışma ihtiyacının baskısı olmadan yas tutmak için zamanı olsun diye. Böylece baba olabilir Freddie (12), Ozzie (9) ve Archie (4) anneleri ve tatlı Annie’siz gelecekte yol alırken.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-annie-wersching-5017380/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir