Gavin Rossdale’in Kızı Jordan Saul ile Nişanlandı – Hollywood Life


Gavin Rossdale'in Kızı Jordan Saul ile Nişanlandı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Can Nguyen/Shutterstock

Papatya Lowemodellik yapan ve aynı zamanda Gavin Rossdale’in kızı nişanlı! 33 yaşındaki oyuncu, heyecan verici haberini 7 Eylül’de Instagram üzerinden hayranlarıyla paylaştı. Ürdün Saul, ormanda bir yürüyüş sırasında öpüşme. “Bu fotoğrafı bu öğleden sonra Jordan saul BENİM ONA EVLENMEMİ İSTEDİĞİNDEN dakikalar önce çektik!!!” Daisy fışkırdı. “Evet dedim… ben resmen nişanlınım ve hayatımın geri kalanını kocam olmak için seninle geçirmek için sabırsızlanıyorum.”

Bu arada gayrimenkulde çalışan Ürdün de heyecan verici haberlere fışkırdı. Sol elinin önde ve ortada olduğu nişan sonrası kendisinin ve Daisy’nin bir özçekimini yayınladı. Ancak, nişan yüzüğünü örtmek için yüzük parmağının üzerine dikkatlice siyah bir kalp emojisi yerleştirdi. “O evet dedi!” Ürdün yazdı. “Daisy Lowe, artık benimle kaldın.” Daisy ve Jordan, Haziran ayında flörtlerinin 2. yıldönümlerini kutladılar.

Daisy’nin ebeveynleri Gavin ve İnci Lowe. 1989’da doğdu, ancak 2004’te babalık testi yaptırana kadar Gavin’in babası olduğu ortaya çıkmadı. 2007’deki anılarında Pearl, Gavin ile tek gecelik bir ilişki yaşadığını ve bunun sonucunda Daisy’nin hamile kalmasına neden olduğunu açıkladı. İkisi eskiden en iyi arkadaşlardı ve Gavin, Daisy 14 yaşındayken babalığı ortaya çıkmadan önce Daisy’nin vaftiz babasıydı.

Babalık testi sonuçları açıklandıktan sonra, Gavin, Daisy ve Pearl’den birkaç yıl ayrı kaldı, ancak bildirildiğine göre 2009’a kadar çitleri onarmaya başladılar. Daisy bu yılın başlarında bir röportajda durum hakkında nadir yorumlar yaptı. “Yoğundu,” diye itiraf etti. “Vaftiz kızınızın gerçekten sizin kızınız olduğunu veya vaftiz babanızın babanız olduğunu öğrenmek için bir el kitabı yok. Elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı düşünüyorum. Bu, gerçekten zorlu bir başlangıç ​​yaptığımız anlamına geliyordu, ancak bunu anladık ve yaptığımız gibi ve yaptığımız zaman bunu çözdüğümüz için gerçekten minnettarım.”

Gavin ile üç oğlu oldu Gwen Stefani2002’den 2015’e kadar evli olduğu Gavin, Temmuz ayında Instagram’da dört çocuğuyla birlikte nadir bir fotoğrafını yayınladı. “Benim dünyama hoş geldiniz” diye yazdı. “Daha iyi versiyonlarımla evde geçirdiğim en iyi birkaç hafta. Ah, getirdikleri neşe.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/daisy-lowe-engaged-jordan-saul-gavin-rossdale-daughter-proposal/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir