Gavin Rossdale Hamile Kızı Daisy’ye 34. Doğum Gününü Kutluyor – Hollywood Life


Daisy Lowe, Gavin Rossdale


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Gavin Rossdale57, aldı instagram 27 Ocak’ta kızının anısına tatlı bir paylaşım yapacak. Papatya Lowe34. doğum günü. Şarkıcı, hamile güzelin unutulmaz fotoğraflarından oluşan bir kolaj içeren bir video paylaştı ve yanına sevgi dolu bir açıklama ekledi. Anlık fotoğraflar, hayatı boyunca çeşitli zamanlarda çekilmiş gibi görünüyordu ve çoğunda gülümsedi.

“PAPATYA. – en tatlı kızımızın doğum günü kutlu olsun. çok ışıltılı ve cömert bir ruh. gittiğiniz her yere ışığı getiriyorsunuz. sizi her zaman özlüyoruz ama özellikle bugün. yakında sizinle kutlamak için sabırsızlanıyoruz,” diye yazdı Gavin. . “Umarım en iyi doğum gününü geçiriyorsundur – bana tatlı bir şekilde sahip olduğun doğum gününü anlattın – ki bu elbette mümkün olan en iyi arkadaşlar, aile ve yemekle üç güne yayıldı. hepsini hak ediyorsun ve bu gece seni çok büyük bir şekilde kutlayacağız. . seni seviyorum ❤️.”

Sevilen baba gönderiyi paylaştığında, takipçileri Daisy için kendi doğum günü mesajlarıyla yanıt vermekte gecikmediler. Bir takipçisi “Doğum günün kutlu olsun Daisy🎶🫶🤘tüm sevgi dolu ailenle birlikte özel gününün tadını çıkar❤️” diye yazarken, bir başkası da “Vay canına, güzel ailen ne bak!!!! ♥️🙏🏻Güzel Kızınız Daisy🎉💗 Mutlu Yıllar.”

Daisy Lowe, Gavin Rossdale
Daisy ve Gavin önceki bir gezi sırasında. (SplashNews.com)

Daisy’ye ek olarak, Gavin’in yayınladığı fotoğraflar bir yıllık nişanlısını gösteriyordu. Ürdün Saul. Klipler de ayarlandı Beyonce‘nin “Crazy in Love” şarkısı, ona eğlenceli ve iyimser bir hava veriyor. Daisy de kendi paylaştı instagram öne çıkan doğum günü gönderisi rahat fotoğraflar onun ve Ürdün’ün. Altyazıda “34 sen ve ben sonsuza kadar benziyor 💖” diye yazdı.

Jordan, Gavin ve Daisy’nin doğum günü gönderilerine kendi doğum günü gönderileriyle katıldı. “Doğum günün kutlu olsun en sevdiğim insanseksi bebek anne ve hayatımın aşkı @daisylowe, ”diye yazdı ikisinin eski fotoğraflarını paylaşırken.

Annesi İngiliz tasarımcı olan Daisy’ye ek olarak İnci LoweGavin oğullarını paylaşıyor Kingston16, Zuma Nesta Kayası14 ve Apollo Bowie Flynn8, eski karısıyla Gwen Stefani. Kingston, doğum gününde kız kardeşine de bir not vermeyi ihmal etmedi. “Doğum günün kutlu olsun!! Umarım bütün dilekleriniz gerçekleşir! Seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. Seni çok seviyorum,” diye ikisinin bir fotoğrafının üzerine yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/gavin-rossdale-pregnant-daughter-daisy-34th-birthday-tribute-post/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir