Gaten Matarazzo, Mentorlarla Stranger Things’i Karşılaştırmak İstemiyor


Gaten televizyondaki en büyük programlardan birini yapmadığı zamanlarda, 19 yaşındaki birçok gencin yaptığını yapıyor: video oyunları oynuyor!

“Sürekli seyahat ediyorum, bu yüzden her zaman Nintendo Switch kullanıyorum” dedi. “Harika çünkü hantal falan değil, iyi seyahat ediyor ve genellikle harika oynuyor. Beni şaşırtan şey, bu kadar küçük bir konsol olmasına rağmen, bu kadar büyük oyunları nasıl çalıştırabilmesidir. [The Legend of Zelda] Vahşi Nefes veya [Kirby and the] Unutulmuş Topraklarhangi yeni çıktı.”

Hepsi eğlence ve oyun da değil. Gaten, özellikle kardeşleri ve muz kabukları söz konusu olduğunda, işlerin bazen rekabete girebileceğini söyledi.

“Ortak hesapları alabilirsiniz. [on the Nintendo Switch]. Her zaman gerçekten eğlencelidir” dedi. “Ben ve kardeşlerim konu Mario Kart olduğunda her zaman biraz fazla delirdik. Kavgalar oldu.”

Kırmızı kabuklar ciddi bir iştir!

Son iki bölüm bittiğinde Dustin, Steve ve Eddie arasında işlerin nasıl gittiğini görün. yabancı şeylerDördüncü sezon düşüşü 1 Temmuz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335318/why-gaten-matarazzo-doesn-t-want-you-to-compare-his-stranger-things-mentors?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel