Gary Janetti, Brad Goreski ile RHOBH’a Katılır mı? Diyor…


Ama geçmişinden ve bugününden anları birbirine bağlayan bu “hayatın tuhaf çelişkileri” içindedir. “Küçük bir çocukken hatırlıyorum, dünyada bana en yakın kişi kapı komşum Irene idi. O benim ikinci annemdi. 40 yıl boyunca dünyanın bana en yakın insanıydı. , ve bu garip bir şey” dedi. “Ve sanırım komşularla hiç konuşmak istemiyorum çünkü zaten en iyisine sahiptim.”

Janetti’nin komik gerçek hayattaki çelişkilerinden biri daha mı? Hedef düğünlerdeki duruşu.

“Eskiden bir düğüne nasıl davet edildiğini anlatıyorum ve o geceydi, düğüne gittin. Aynı gün eve geldin. Hazırlanıp uçak bileti almana gerek yoktu” diye şaka yaptı. “Beni bir yere uçup düğününe tatile götürmeye zorlama. Bırak senin aileni, kendi ailemi o kadar uzun süre görmek istemiyorum. Ama sonra, ironik bir şekilde, Brad ve benim bir varış düğünü yaptık. iki hafta sürdü.”

2019 bebut kitabıyla birlikte İptal Etmemin Bir Sakıncası Var Mı?: (Hala Canımı Sıkan Şeyler)son projelerinden bir diğeri HBO Max’in Prenshakkında kurgusal bir çizgi film Prens George‘ın 2021’de bir sezon süren hayatı. Dizide oynadığı ve yarattığı düşünülürse, onun İngilizler konusunda uzman olacağını düşünebilirsiniz. Kraliyet Ailesi. Yanılıyorsun!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329497/hear-gary-janetti-s-thoughts-on-joining-rhobh-with-husband-brad-goreski?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın