Garth Brooks, Billy Joel Konserinde Steven Tyler’la Duş Aldığını Söyledi – Hollywood Life


Garth Brooks, Billy Joel Konserinde Steven Tyler'la Duş Aldığını Söyledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Matt Baron/Broadimage/Michal Augustini/Shutterstock

Garth Brooks bir keresinde Aerosmith solisti ile duşta köpürttü Steven Tyler. 61 yaşındaki ülke süperstarı şunları söyledi: Kelly Clarkson Gösterisi 18 Mayıs Perşembe günü, üçlü kayıt ikonları arasındaki tuhaf anın bir Billy Joel konser. ne zaman ev sahibi Kelly Clarkson bir tur sırasında Steven’la gençlik meşguliyetini hatırlamaya başladı. Rockstar Ruleti, Garth araya girdi. “Steven Tyler ile evleneceğimi sanıyordum,” dedi kısmen. “Onunla duş aldım,” diye teklif etti Garth.

“Onunla duş aldığımı mı söyledin?” Kelly inanamayarak güldü. Garth daha sonra 2008’de her iki sanatçının da Billy ile New York’taki Shea Stadyumu yıkılmadan önce performans sergilediği için her şeyin düştüğünü açıkladı. Büyük olay çağrıldı Shea Stadı’nda Son Oyun ve dizideki konuk sanatçılar dahil john mayer, Tony Bennett, ve dahası. “Oraya gidiyorum ve yine de geç kalıyorum ve sadece beyzbol duşları var,” dedi. “Ben de orada duş alıyorum ve gösteri için hazırlanıyorum. Gözlerime sabun kaçmıştı ve etrafa bakıyorum ve Steven Tyler var ve o da duş alıyor.”

Garth Brooks, Steven Tyler ve Billy Joel
Matt Baron/Broadimage/Michal Augustini/Shutterstock

Garth daha sonra garip toplantılarını yeniden canlandırdı. Seyirciler kahkahalara boğulurken “‘Hey, nasılsın?'” “Ve böylece sadece – kaç kişi bunu söyleyebiliyor?” Kelly, alım konusunda şimşek hızındaydı. “Peki, kim bilir?” komik bir şekilde alay etti. “O rock and roll, bilmiyorum! O kadar özel olmayabilirsin, Garth.

Garth, Las Vegas’ta Caesar’s Palace’ta önemli bir ikametgah yapmaya başlayacak. Garth Brooks Artı Bir, 18 Mayıs’ta – ve bunu sürdürmeyi planlıyor. “Beni kapı dışarı edene kadar burada olmayı planlıyorum, bu yüzden ne kadar süreceğini göreceğiz” dedi. Günaydın Amerika sırasında kulis turu Perşembe günü. “Umarım burada başka hiçbir yerde bulamayacakları bir şey bulurlar,” diye açıkladı. “Bunun bir laboratuvar olduğunu düşünüyorum, çünkü telefon yok, video yok politikası, bu da ‘Bugün üzerinde çalıştığım bir şarkı’ dememe neden oluyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/garth-brooks-showered-steven-tyler-billy-joel-concert/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir