Garrett Hedlund, Emma Roberts ile Son Rhodes’un Nadir Bir Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Garrett Hedlund, Emma Roberts ile Son Rhodes'un Nadir Bir Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: 4CRNS, WCP / ARKA GRİD

Garrett Hedlund 19 aylık oğlunun nadir bir fotoğrafını paylaştı Rodos Robert Hedlund eski ile Emma roberts. 37 yaşındaki oyuncu, 28 Temmuz Perşembe günü Instagram hesabından paylaştığı çifte fotoğraf paylaşımında bir perakende mağazasında bebeği gökyüzüne kaldırırken gururla parladı. “Çok ‘Simba-bolik’ bir an” şaka yaptı, maymun Rafiki’nin Disney’de bebek aslan Simba’yı kaldırdığı ikonik ana atıfta bulundu. Aslan Kral Hayvan Krallığının geri kalanı için.

Çift özellikle Bass Pro Shop’un dış giyim ve spor malzemeleriyle tanınan Buffalo lokasyonundaydı. Mağazalar, balık tankları ve duvardaki hayvanlar dahil, küçük Rodos’un “buluşuyor” gibi göründüğü bufalo da dahil olmak üzere benzersiz dekorlarıyla bilinir. Garrett daha sonra ekledi, “BASS PRO SHOP BUFFALO ile tanışın…. Babalar Ruh Hayvanı”, gülen bir emoji ve bükülmüş kolla.

Bir hayran, “Siz çok sevimlisiniz” diye yazdı. “Lol, çocuğunuzu Bass Pro’ya götürmek için heyecanlı olduğunuzda büyüdüğünü biliyorsunuz. Bunu sevdim,” dedi bir başkası, Minnesota’da yetiştirilme tarzına atıfta bulunarak.

Garrett Hedlund, Emma Roberts ile Son Rhodes'un Nadir Bir Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life
Emma Roberts ve eski Garrett Hedlund oğulları ile birlikte. (4CRNS, WCP / ARKA GRİD)

31 yaşındaki Garrett ve Emma, ​​yaklaşık iki yıllık flörtün ardından Aralık 2020’de tek oğullarını karşıladılar (çift, nişanlıdan çok uzun zamandır erkek arkadaşından ayrılmasının ardından Mart 2019’da bir romantizm başlattı. Evan Peters). Ancak çift Ocak 2022’de ne yazık ki ayrıldı. “Üzücü ve birlikte ebeveyn olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Zor oldu” dedi bir kaynak İNSANLAR dergisi, ayrılık sonrası artık birlikte yaşamadıklarını da sözlerine ekledi. İçeriden başka bir kişi, Garrett’ın yoğun iş programı nedeniyle çiftin “ayrıldığını” söyledi. Bu gece eğlence. “Emma ve Garrett tamamen romantikler ve Emma çıkıyor ve kendi işini yapıyor… Emma anne olmayı seviyor ve bundan büyük gurur duyuyor.” ET da bildirdi.

Özellikle, Emma’nın el ele tutuştuğu görüldü. Britney Spears‘ müdür cade hudson de Paris Hiltongeçen Kasım’ın düğünü. Ayrılığın ardından Garrett, kamuya açık zehirlenme nedeniyle Tennessee’de gözaltına alındı. Olay, Ocak 2020’de bir DUI’yi takip etti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/garrett-hedlund-son-rhodes-emma-roberts-rare-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir