Garip Şeyler Vecna’nın Korkunç Akıl İnini Nasıl Çekti?


Vecna’nın Zihin İni’ni yaratma süreci yabancı şeyler son ürünü izlemek kadar üzücüydü.

Shawn Levycanavar boyutu içeren bölümü yöneten ve Sadie LavaboMax’in ininde mahsur kalan karakteri, yoğun çekim deneyimini yeni bir kamera arkası özelliğinde anlattı.

İlk sezondan beri gösteride olan Levy, “Her zaman gerçek sanat departmanının oluşturduğu ortamları bu dijital unsurlarla birleştirmeye çalışıyoruz” dedi. “Pratik olarak ne kadar çok şey inşa edebilirseniz, oyuncunuzun işini yapmasına o kadar çok yardımcı oluyorsunuz,” dedi, “ama aynı zamanda izleyiciye inandırıcı bir rampa ile yardımcı oluyorsunuz.”

Sergilenen işçiliğe hayran kalan Sadie, “Set oldukça etkileyiciydi. Sağlam bir sahne üzerine inşa edilmiş tam bir platform gibiydi.” Ancak, “Gökyüzü, hepsi mavi bir ekran gibiydi” dedi.

İşte burada Sadie’nin oyunculuğu devreye girdi! Şaşırmayın başrol oyuncusu Winona Ryder “Meryl Streep gibi olacağını” söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336152/sadie-sink-and-director-shawn-levy-break-down-vecna-s-mind-lair-on-stranger-things?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir